LEGO® DUPLO® Hobusetalli ja ponikodu komplekti arvustus

LEGO® DUPLO® Hobusetalli ja ponikodu komplekti arvustus

17. May 2021, 08:02 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi saatis koostöös LEGO® DUPLO® väiksele kaheaastasele Rasmusele LEGO® DUPLO® Hobusetalli ja ponikodu komplekti. Rasmus mängis nii koos emmega kui ka oma suurema õega ning tema ema kirjutab meile nende kogemusest nii:

"Saime koostöös Emmede Klubiga testimiseks LEGO® DUPLO® Hobusetalli ja ponikodu komplekti. Avama tulid nii kahe aastane Rasmus kui pea neljaseks saav Loora. Mõlemale pakkus karbi avamine elevust, kuna meil on ka eelnevalt kodus LEGO® DUPLO®. Lapsed oskasid juba oodata, et midagi põnevat on tulemas.

Mulle meeldiski enam see, et tegevust leidsid nii väiksem kui suurem laps. Loora hakkas kohe juhendi järgi kokku panema, Rasmus on selleks veel natuke väike ja talle pakkusid rohkem huvi komplektis olevad mehikesed, hobused ja porgandid. Kui tall kokku pandud, sai suur mäng alata, pean tunnistama, et kõige suuremat rõõmu tundiski 4 aastane, kellel sai alguse suur rollimäng. Hobused käisid matkal ja pärast said tallis puhata ja vett juua. 

Rasmusega kahekesi proovides sama komplektiga mängida huvitas teda ka torni ladumine, mille jaoks on komplektis täitsa sobiv kogus klotse. Torni otsa sai ka lilli istutada. Palju pakkusid huvi ka hobused ja see, et neile sai tegelasi peale istutada ja nendega sõitu teha. 

Kuna Rasmusele meeldib hetkel otsida samasuguseid asju, siis oli hea kasutada kaasasolevat juhendit ja leida samasuguseid klotse temaga koos.

Kindlasti on tegemist mõnusa komplektiga, mis sobib ka natuke suuremale lapsele mängimiseks. Muidugi ei saa üldse salata, et põnev on alati ka emmedel-issidel. :)"