Saame tuttavaks!

Meid on siia juba kogunenud, aga millegi pärast võetakse vähe sõna. Mõtlesin, et äkki oleks üksteisega tutvumise teema abiks ja aitaks vabamalt tundma panna.

Alustan siis ise. Kuigi, olen juba artiklites ka ennast tutvustanud, aga topelt ei kärise. :)

Olen Greetel. Elan Tallinnas koos mehe, kahe poja ( 2a ja 4a) ja kassiga. Suurem poiss käib lasteaias, noorem ootab veel järjekorras. 
Enne koju jäämist töötasin turundusüritusi korraldavas firmas projekti assistendina ja käisin Eesti Kunstiakadeemias maali erialal. Praegu toimetan Emmede Klubi lehte.
Lisaks käin peaaegu igapäevaselt ka trennis ( zumba, ballett, pilates...).  
Esialgu vist rohkem ei oskagi öelda. Kui on küsimusi, vastan meeleldi.

Nüüd teie kord - tutvustage ennast ka põgusalt. :) 

30. Jan 2013, 09:20

Väga hästi saavad läbi, mängivad ilusti koos . Muidugi vahest on väikseid tülisid kui suurem poiss väiksema asjadega mängib .

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 30. Jan 2013, 08:58

Tere Margit ja Airika.
Margit - kuidas sul poisid omavahel läbi saavad? Mängivad ka juba natuke koos?
Airika - väga tubli! Rahulikult järele mõelda, mida edasi õppida, on hea mõte - päris mitmed on otse kooli tormanud ja natukese aja pärast avastanud, et tegelikult polnudki see just see ala, mida õppida oleks tahtnud. Rahulikumalt kaaludes tuleb ka kindlam otsus ja äratundmine 😀

30. Jan 2013, 08:53

Olen Margit ja elan Valgamaal. Kasvatame mehega kahte poega ( 5 aastane ja 1 aastane. ) Suurem poiss käib lasteaias , mees tööl ja meie pisemaga oleme siis kodus, kuni lasteaeda saab.

29. Jan 2013, 21:20

Olen Airika. Elan Võrumaal koos mehe, poja (kohe 10-kuune) ja kassiga. Mees on enamus ajast Soomes tööl, seega toimetan kodus lapsega üksinda. Ennem rasedust käisin koolis ja lõpetasin gümnaasiumi. 12-ndas klassis käies sündis mul poeg ning sain ilusti tema kõrvalt kooli lõpetatud. Praegu naudin hetki pojaga kodus olles ja mõtlen, kelleks ma tahan saada 😀

1 2