Kas oleksid valmis veetma ühe nädalavahetuse ilma elektrooniliste suhtlusvahenditeta?

01. Feb, 11:03

Mida teie arvate, kas see oleks ületamatu saavutus üheks nädalavahetuseks panna mobiilid, arvutid ja telekad tolmu koguma?

Minu meelest ei oleks see emadele ju üldse nii raske, saabki rohkem lastele aega pühendada, kududa lõpuni pooleli jäänud sokipaar, lugeda lõpuks ära see hea romaan, mis pikemat aega riiulis seisab, teha midagi head süüa jne.

Kuna minu sõbranna juba facebookis kutsus üles inimesi, et veeta üks nädalavahetus arvuti, teleka ja mobiilita, siis kavatsen sellest ka aktiivselt osa võtta. Jagan ka hiljem kogemust, mida me siis ette võtsime :)

21. Nov 2013, 15:32

Nädalavehtus on kindlasti arvutivaba sest tööl on see töövahend, telefon ka siis eriti ei helise, kui siis ema kontrollib vahets kas kõik on meil terved. TV kui käib siis õhtul, kui kodus oleme, kui kodust eemal siis on ka TV välistatud, olime puhkusel suvel maal 2 nädalat ilma TV, internetita, ja väga lahe oli.

28. Oct 2013, 00:13

Nagu juba mainisin siis kindlasti mulle poleks see üks nädalavahetus ilma elektroonikata mingi probleem,isegi mitu mitte. Kuid hetkel kahjuks ei saa kuidagi netist eemal olla. Kuna avalikustasin oma heategevus projekti,mille käigus püüan koos heade inimestega kokku koguda võimalikult palju sööki ja loomadele vajaminevaid elementaarseid asju. Saadud nänni jagan laiali 3 varjupaiga vahel. Tartu,Viljandi ja Valga,algselt küll plaanisin vaid Tartu varjupaika aidata,kuid kahjuks Valga oma on meil eriti õnnetus seisukorras ja vajab igast abi. Nii,et hetkel pean inimestega koguaeg suhtluses olema ja annetusi vastu võtma.

17. Oct 2013, 15:50

Minule ei osutuks see probleemiks.

04. Feb 2013, 08:15

Minul peaaegu ongi nii, arvutit kasutan nädalavahetusel väga väga vähe ja telekas on ka põhiliselt kinni. Veedame perega nädalavahetusel kogu aja koos .

02. Feb 2013, 13:26

Nii mina kui ema, kellega hetkel koos elan, oleme üksikvanemad. Ainuke meessoost isik on minu 9aastane väikevend. Selle peale öeldakse, et lapsevanem otsustab 😃 Oleme ennegi saanud mitmeid päevi suhtlusvahenditeta oldud, maal tuleb seda ikka ette, et ei ole elektrit ning tuleb ise tegevust leida. Talvel on see keerulisem.

Suvel oleme käinud telkimas, igasugustel suvistel kokkutulekutel. Eelmine suvi käisime augustikuus lätis, veetsime kolme perega veekeskuses terve päeva. Pikk sõitmine seega ööbisime metsas.

Nädalavahetuseks olen valinud 7-9nda veebruari. Näiteks 12nda on vastlad, saab kasvõi vastlaid pidada, hernesupp, kuklid ja päev kelgutades. Samuti ehitatakse Pärnus 4-10 veebruar lumelinna. Kes otsib see leiab tegevust kindlasti 😀

02. Feb 2013, 08:24

Mina ilmselt sureksin igavusse. Koristan ka nii, et telekas mängib. Paraku on nii , et ei saa ilma nende vahenditeta 😃

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 01. Feb 2013, 23:23

Väga põnev! Kirjuta kindlasti, kuidas läks. Kas ka meespere on asjaga päri?

Vähemalt meie kodus on mees suurem teleka taga istuja, mina vaatan üsna vähe.
Arvan, et kui minna kusagile puhkama, oleks lausa kasulik vahel töökirjadest ja muudest jooksvatest muredest eemale saada.

Rohkem värsket õhku ja üksteise seltsis aja veetmist! Kõlab kui hea plaan 😀