Tere tulemast uuenenud Emmede Klubi veebi!

Tere tulemast uuenenud Emmede Klubi veebi!

18. Jan 2019, 15:53 Emmede Klubi Emmede Klubi

Armas Emmede Klubi lugeja! Ilmselt oled ise ka märganud, et meie leht on aastaid püsinud muutumatu välimusega? Täna sai meie veebikodu endale uhiuue kuue, mida Sulle rõõmuga esitleme!

Mis muutus?

Alustuseks on meie leht nüüd mugavalt loetav ka nutitelefonist või tahvelarvutist!

Teine, ent mitte vähem tähtis muutus on seotud kasutajaks olemisega. Nüüdsest on artiklite kommenteerimine ja veebilehel ilmuvates loosimängudes osalemine lihtsam kui varem, sest eraldi kasutajakontot pole enam vaja luua – saad seda teha läbi oma Facebooki konto!

Samuti oleks vahva puhuda elu sisse meie uues ja paremas kuues foorumile! Tegeleme veel spämmi eemaldamisega, aga utsitame Sind sellegipoolest juba praegu foorumit kasutama, et teiste emade või meie toimetuse käest nõu küsida või ka lihtsalt südant puistata ja omavahel suhelda. Meie aga lubame anda oma parima, et foorum oleks hoolikalt modereeritud sõbralik paik, kus pole ruumi siunamisele ega pahatahtlikkusele.

Tuletame ka meelde, et jätkuvalt on igal kasutajal võimalik pidada meie lehel oma isiklikku blogi! Selleks logi sisse oma Emmede Klubi konto või Facebooki kontoga, vali menüüst "Lisa artikkel" ja kategoori "Blogid". Seda võimalust ei sobi siiski kasutada oma mujal asuva blogi, ettevõtte või teenuste tasuta reklaamimiseks. Juhul, kui soovid meie lehel avaldada reklaami, siis võta julgelt ühendust meie reklaamitoimetaja Britiga e-posti aadressil britt.ernewein@emmedeklubi.ee – leiame koos lahenduse. 

Loodame, et Sul on uut veebilehte mugav kasutada ja palume etteruttavalt vabandust, kui lehe töös järgnevatel päevadel tõrkeid esineb. Ning mõistagi – kui märkad uues portaalis mõnda viga, siis anna meile sellest julgelt teada! Anname endast kõik, et uus Emmede Klubi saaks võimalikult ruttu ideaalselt toimima.

 

Rõõmsalt tervitades

Emmede Klubi toimetus