Naiselik Merily.

Naiselik Merily.

13. Mar 2014, 12:28

Ma pean täiesti ausalt ütlema, et kuna mulle väga meeldib shopata, leidub minu riidekapis küllaltki vähe riideid ( minu enda arust vähemalt ), kui miski jääb seisma siis annan ära,kas õele või kellegile kellel vaja. Uutele asjadele tuleb ruumi teha :) Riidekapist leiab ikka nii üht-koma teist see on kindel. Aga valik on selline mugav, lihtne  ja naiselik alati. Lihtsuses peitub ju ilu ka ;) Eks pidupäeva riided sisavad ka puu peal ikka ;)

Oma ilusad musta värvi kiharad, milles hetkel on ka natukene punast, aga seda mitte kauaks, hoian ma üldiselt siiski lahtisena. Vahest teen mõne krunni või ilusa hobusesaba, teinekord ka mõne punutise. 

Oi kääridega hoian mina oma juustest eemale. Lapsena lõikasin oma juukseid, tulemus polnud just kuigi meeldiv, visuaalselt oli pilt tulemusest muidugi teine. :) Lõikuseks lähen alati salongi, kuid värvimised viin alati ise läbi. See on nii lihtne ja mõnus tegevus. Siinkohal jääbki arusaamatuks kuidas osad räägivad, et kui ise värvivad siis on terve elamine värvi täis ja enda ka kokku mäkerdanud?! Jääb mõistmatuks mulle. 

Jumestusvahendeid kasutan mina aga igapäevaselt. Natukene puudrit, silmad pliiatsi või laineriga ja kulmud, tihtipeale ka huuled punaseks. Kui aga peaks juhtuma, et mõnipäev ei meigi siis ripsmetušši lasen küll kiirelt käiku ennem kui kuskile minemas olen, ilma on kuidagi paljas tunne :)

Vaieldamatult on minu lemmikuks tooniks punane, olgu tegemist siis riietega, kottide või kingadega, lõpetades küünelakkide ja huulepulkadega. Aa üks nude ja roosa huulepulk on ka täitsa olemas.

Kummalisel kumbel tahan ma garderoobi alati sügisel värve soetada, suvel valget ja kevadel pehmeid toone. Aga kleid libistan selga siis kui väljas juba kannatab säärt näidata, ma ei külmeta ennast ilmaaegu. Kevad on siiski vahvate seelikute ja pluuside kandmise aeg, kust ei puudu ka vallatud sukad. :)  Viimane ost oli püksid, rohelised ja kitsad. Hetkel natukene kitsad, aga need paar üleliikset kilo saab varsti maha rulluisutatud ja treenitud.

 

 

13. Mar 2014, 19:22

Nagu Lumivalgeke eks?! Punane istub mulle tõesti hästi, ei vaidle üldse vastu. Aitäh ilusate sõnade eest. Eesti on täis võrratult ilusaid naisi.😛😛

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 13. Mar 2014, 14:31

Ja ma peaks ütlema, et punane armastab sind samuti! Väga ilusad erksad kevadised värvid ning kaunis naine!