Aita kolmelapselist perekonda, kelle kodu hävis eile tules!

Aita kolmelapselist perekonda, kelle kodu hävis eile tules!

26. Oct 2018, 18:48 Emmede Klubi Emmede Klubi

Neljapäeval kell 18.41 sai häirekeskus teate, et Viljandimaal Põhja-Sakala vallas Lahmuse külas põleb elumaja ning peavarjuta jäi kolme väikse lapsega perekond (pildil).

Pereisa Taivo kirjutab:

„Täna õhtul juhtus meie perega midagi, mida ei sooviks iial kellelegi. Näha oma kodu, mis on algusest lõpuni enda kätega ehitatud, leekides põlemas... See on lihtsalt kirjeldamatult valus ja ebaaus. Õnneks oleme ise elus ja terved, see on kõige olulisem.

Täname südamest sõpru ja päästemeeskonda, kes tulid kohale ja aitasid päästa seda, mis veel tules hävinud majast päästa andis.

Kahjuks ei ole meil enam kodu, kus elada, ning siinkohal palumegi kõikide heade inimeste abi meile ajutise elamispaiga leidmisel. Pere on 5-liikmeline ning parim variant oleks Suure-Jaani või selle lähiümbrus.

Samuti ootame kõiki abipakkujaid juba alates homsest aitama koristada tules hävinud rususid.

Meie suurimaks sooviks oleks sel aastal jõuluks koju saada... Kui jõud ühendada ja sõpra hädas aidata, võib see teoks saada. Kõik, kel vähegi soovi jõuga aidata või majanduslikult meie kodu taastamist toetada, siis oleme igasugusele abile tänulikud.

Lisame siia ka konto nr, kuhu on soovijatel võimalik meile väike toetus saata. Iga summa eest oleme südamest tänulikud!
EE461010010544811010 Taivo Sõts

Taivo & Angela“

 

Soovime väga raskesse olukorda sattunud perekonnale jõudu ja vaprust!