Florida naisele sündisid ühe aasta jooksul kaks paari kaksikuid!

Florida naisele sündisid ühe aasta jooksul kaks paari kaksikuid!

08. Jan 2020, 15:49 Emmede Klubi Emmede Klubi

USA-s Florida osariigis elav Alexzandria Wolliston sai 2019. aasta märtsis kaksikute emaks. Juba sama aasta detsembris sündisid tal veel ühed kaksikud.

Et kaksikuid sünnib loomulikul teel umbes üks paar iga 250 raseduse kohta, on lotovõiduga miljonäriks saamine tõenäolisem sündmus, kui kahe paari kaksikute ühel ja samal aastal ilmale toomine!

Märtsis sündinud identsed kaksikud Mark and Malakh olid vaid kahekuused, kui arst nende emale sünnitusjärgses kontrollis teatas, et ta on planeerimata uuesti rasedaks jäänud. 27. detsembril, 34. rasedusnädalal tulid ilmale Kaylen and Kayleb. Kõik lapsed on poisid. Lisaks neile kasvab peres kolmeaastane tütar. 

Ilmselt on naisel kaksikute saamiseks geneetiline eelsoodumus. Ta on nüüd tagantjärele teada saanud, et tema mõlemad vanaemad olid kunagi kaksikuid oodanud, kuid lapsed kaotanud. Mõnedel naistel vabaneb munasarjadest tihti rohkem kui üks munarakk, 

Perekond on juhtunu üle väga õnnelik ja peab seda jumala õnnistuseks. Nüüd on Alexzandria avanud ka oma YouTube'i kanali