Tõeline pisarakiskuja! Käte ja jalgadeta poiss aitab vennale luti suhu

Tõeline pisarakiskuja! Käte ja jalgadeta poiss aitab vennale luti suhu

05. Sep 2017, 13:38 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ilma käte ja jalgadeta sündinud väikelaps ei lase ennast jäsemete puudumisest üldse häirida ja aitab emal väikevenna eest hoolitseda. Poisi ema, 22-aastane Katie Whiddon jagab oma Instagrami kontol videot sellest, kuidas Camden oma pea ja õlanuki abil imikule luti suhu paneb.

Camdenil on raske geneetiline haigus nimega tetra-ameelia sündroom. Nelja-aastasel poisil pole jalgu ning ta käed lõpevad seal, kus tavalisel inimesel on küünarnukid. Sotsiaalmeedia ülehelikiirusel levima hakanud videolt on näha, kuidas vastsündinud väikevend Jaxton lebab voodis ja nutab. Tema kõrval olev Camden tõmbab end lähemale ja aitab oma suu ja käeköndiga vennakesele luti suhu tagasi ning ootab, kuni imik rahuneb.

Camdeni ema Katie ütles Daily Mailile, et Camden aitab Jaxtonit tihti. “Camden on alati valmis, et lutt suhu tagasi panna või nägu ära pühkida,” sõnas ta. “Ta ütles: “Ma teen seda ise, emme!”, misjärel ma haarasin oma telefoni ja jooksin filmima. Meie jaoks on see igapäevane asi, kuid arvasin, et sõbrad ja pereliikmed tahaks seda näha.”

Katie sai oma rasedusest teada, kui ta oli vaid 18-aastane. Oma sõnul tegi ta kõik õigesti: ei joonud alkoholi, sõi tervislikult ja jättis suitsetamise maha ning ootas elevusega seda päeva, mil lapse soo teada saab. Kuid kõik ei läinud agu plaanitult, ning selgus, et lapsel on väärareng. Katie muretses kõigi nende asjade pärast, mida ta poeg teha ei saa, kuid Camden tõestas vastupidist. “Tal ei jää mitte midagi tegemata. Ta liigub nii kiiresti! Camden on väga iseseisev, sööb ise ja liigub majas iseseisvalt ringi, ta suudab ka ise potil käia,” selgitab ema.

“Tal on suurepärased probleemilahendamisoskused ning katsetab kõike üha uuesti ja uuesti, kuni hakkama saab. Kuniks tal on sõbrad ja pere, ei jää ta elus millestki ilma!” on Camdeni ema oma poja edus veendunud. Tulevikus on plaanis hankida Camdenile proteesid, juhul kui poiss ise seda soovib.

Vaata ka videot SIIT.