Võistluste võitjad

Võistluste võitjad

17. Jul 2017, 20:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tänasega said läbi kaks auhinnamängu ja ongi aeg nende võitjad teatavaks teha!

Esimesena kuulutame välja Facebookis toimunud fotokonkursi "Minu lapse lemmikmänguväljak" võitjad! Osalemiseks palusime Sul näidata lapse lemmikmänguväljakut ja/või teda seal mängimas.

Lego Duplo klotsikomplekti võitis Marju Saar, kelle lapse lemmikmänguväljaks on Kuressaare kesklinna mänguväljak

20170717210520-16992.jpg

B Kids tornimängu võitis Tiia Tilga, kelle laste lemmikmänguväljak asub kodu kõrval, mille jaoks lapsed juba piisavalt suured, et sinna ka omal jalul kohale jõuda!

20170717210539-92205.jpg

Huggies Pants püksmähkmed võitis Helen Kalmus, kelle laste lemmikmänguväljakuks on rand!

20170717210558-62641.jpg

Teises auhinnamängus läks loosi kaks eksemplari raamatust "Kuidas toita titat?". Palusime osalemiseks kirjutada, kas oled ka ise saanud teiste kogemuste lugemisest abi ning Instagramis osalemiseks kutsuda mängus osalema ka üks sõber.

Facebooki jagamismängu võitis Triin Künnapas, kes kirjutas: "Ikka sain tuge! Nii hea, et on olemas artiklid ja raamatud ning ei pea ennast hulluks ajama mõttetu stressamisega “

Instagramis võitis kasutaja nimega my.circus.my.monkeys!

Palju õnne kõikidele võitjatele! Palun saatke Emmede Klubi Facebooki lehele kiri, kus märgite ära enda jaoks sobiva Smartposti automaadi asukoha, oma telefoninumbri ja meiliaadressi.


Kuna loodus teatavasti tühja kohta ei salli, alustasime täna ka uue loosimänguga! Sel korral lähevad loosi perepilet Lottemaale ning Huggies niisked salvrätikud. Osalemiseks pole vaja teha muud, kui Facebookis loosipostituse alla (mille leiad SIIT) teada anda mõnest mõnusast kohast, mida suvel koos lastega külastada (mõni loomaaed, matkarada, teemapark, kohvik, spa jne.)! 

Head loosiõnne!