VÕISTLUS! Jaga potitreeningukogemust ning võida toredaid auhindu!

VÕISTLUS! Jaga potitreeningukogemust ning võida toredaid auhindu!

22. Sep 2016, 12:00 Emmede Klubi Emmede Klubi
Seekordse konkursi raames ootame kõigi Emmede Klubi lugejate postitusi teie kogemustest potitreenimisega! Kindlasti olete palju kuulnud, et suve peetakse parimaks ajaks mähkmevabaks saamiseks, sest soojad ilmad soosivad palja pepuga ringijooksmist ja mähkmeta kodust väljumist. Kas ehk on teie pere pesamunal värske potitreeningukogemus selja taga? Või tunnete, et just uusi algusi toov sügis võiks selleks kõige parem aeg olla?

Selle, kas laps on üleüldse mähkmevabaks saamiseks valmis, ei piisa muidugi ainult sobivast aastaajast. Millised on märgid, et laps on potil käimiseks valmis?
 • Laps on omandanud kõik vajalikud füüsilised oskused - see tähendab, et laps oskab roomata, istuda ja hea oleks, kui ka iseseisvalt sammuda
 • Beebi ärkab kuiva mähkmega
 • Beebi on võimeline päeval pikemalt (ca kaks tundi) kuivana püsima

Võib-olla on nüüd, pärast nende punktide lugemist selge, et sinugi laps on valmis potilkäimise kaunist kunsti omandama. Või, vastupidi, olete juba sammu või mitme võrra ees ning potitreeninguga juba ammu alustanud. Spetsialistide sõnul lähenevad vanemad potitamisele harilikult kahte erinevat moodi: mõned vanemad panevad lapse ise potile juba siis, kui laps on füüsiliselt valmis istuma, teised lähtuvad aga beebist ja tema valmisolekust potitreeninguga algust teha. Viimasel juhul on kõik tõenäoliselt lihtsam, kiirem ja protsess ei pruugi ei vanematele ega beebidele endile kuigi suuri raskusi valmistada.

Samas on potitamine paljude pere jaoks siiski vaevaline ning frustreeriv ja läheb kaua enne, kui mõni lapse hädadest põranda või pükste asemel vanemate suure juubeldamise saatel potti püüda õnnestub. Seetõttu soovimegi kuulda teie kogemustest - et aidata neid, kel see tee veel ees, teie kogemustest häid nippe, nõuandeid ja õpetussõnu koguda.

Mida me teie potitreeningukogemusest teada tahame?

 • Kui vana oli laps, kui potiga tutvust tegi?
 • Millise pissipoti te selleks puhuks ostsite, millisest poest ja kui rahul te sellega olite?
 • Kas tegite potitreeninguga algust siis, kui tundus, et laps on selleks valmis või alustasite omal initsiatiivil?
 • Millised eelised annab potitreenimisele aastaaeg, millal harjutamisega algust tehakse?
 • Millised olid teie potitreeningu käigus kogetud võidud ja kaotused? Räägi meile esimestest edusammudest (kui laps hakkas teadlikult poti sisse häda tegema) ja teel esinenud tagasilöökidest.
 • Kui kaua on laps nüüd võimeline mähkmeta läbi ajama (näiteks ööund magades, jalutuskäigul käies jne.)
 • Milliseid abivahendeid olete lisaks potile potitreeningu ajal kasutanud (niiskuskindlad voodilinad, toolikatted, spetsiaalsed mähkmed jne.)
 • Mida tahaksid spetsialistidelt potitreenimise kohta teada?
 • Milliseid nippe, trikke ja häid nõuandeid saaksid oma kogemuse põhjal teiste vanematega jagada?

Auhinnad firmadelt  20160630132521-28551.jpg ja 20160630132550-54458.jpg

Esimese koha võitja saab endale imearmsa ja lõbusa kaasaskantava lehmamustriga poti My Carry Potty!20160627122657-50612.jpg

Teise koha võitja auhinnaks on päikeseliselt kollane My Carry Potty!20160627122727-28959.jpg

 

My Carry Potty on kerge, hermeetiline (100% leketekindel), mugavalt kaasaskantav ja pakub lastele elevust ja rõõmu vahva kujundusega poti ise kaasaskandmisest.

Miks on see pott nii praktiline ja mugav? Kuue aasta jooksul on sellest kiirelt saanud number üks abiline potitreeningutel nii kodus kui ka sügiseste puhkusereiside ajal.

-> My Carry Potty muudab potitreeningu palju lihtsamaks, kiiremaks ja lõbusamaks, sest lapsed armastavad selle kirkavärvilisi ja lõbusaid kujundusi.

-> Potil on libisemiskindel põhi

-> Vanemad peavad ostma üheainsa poti koju ja kaasaskandmiseks ning nii kaob igasugune mure lapse potitamise pärast - oma pott on ka kõige ootamatute hädade puhul alati kindlalt kaasas!

-> Pott on tõeliselt kompaktne ja lihtsasti kaasaskantav ka lapse pisikeste käte jaoks

-> Seda on lihtne kaasas kanda

-> See on kvaliteetne ja vastupidav ning saab seega kõigile pere lastele potitamise juures abiks olla

Kolmanda koha võitja auhinnaks on Huggies® Pants püksmähkmed, mis on abiks nii aktiivse potitreeningu ajal kui ka neis olukordades, kus mähkmekandmine on vältimatu!

20160627123053-70930.jpg

 - Püksmähkmed on elastsed ja mõeldud nii roomavale, käputavale kui ka kõndivale lapsele maksimaalse mugavuse ja kaitse lekete eest. Mugav mähe istub jalas sama mugavalt nagu aluspüksid ja on seega suurepärane abiline potitreeningu ajaks! 
- Püksmähkmete küljed on avatavad ja taassuletavad, et muuta mähkmevahetus aktiivse lapse puhul võimalikult kiireks ja hõlpsaks
- Mähkmed on seest pehmed ja õrnad ning tagavad suurepärase imavuse. 
- Hea venivus
- Suurepärane imavus, mis on asetatud spetsiaalselt poiste ja tüdrukute anatoomilisi erinevusi silmas pidades
- Püksmähkmed on tavalistest mähkmetest õhemad, et tagada liikuvale lapsele maksimaalne mugavus

Kuidas Emmede Klubisse postitust lisada?

1) Logi Emmede Klubi keskkonda sisse, kliki üleval paremal oma nimel ning seejärel "Lisa artikkel"

3) Vali kategooria "Väikelaps" ja seejärel "Potitreening"

4) Lisa postitusele pilt (kui soovid, siis teemakohane, kuid sobib ka harilik pilt lapsest)
5) Vajuta "postita"! 

Auhindade võitjad valime välja nädala pärast, 29. septembril.
 

20160630132622-78565.jpg

20160627123518-65548.jpg