VÕISTLUS! "Emmede Klubi jalutab 2017"

VÕISTLUS! "Emmede Klubi jalutab 2017"

01. Jan 2017, 14:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Uus aasta on käes ja sellega seoses on paljud meist andnud uusaastalubaduse 2017. aastal tervislikumalt elada, rohkem liikuda ja paremini toituda. Kuna hea tervis on iga inimese kõige tähtsam varandus ja liikumine ning trenn selle hoidmiseks üks parimaid mooduseid, käivitame uue aasta alguse puhul Endomondo nutirakenduses jalutamisvõistluse! 

Võistluse eesmärgiks on panna Emmede Klubi lugejad liikuma ning teineteist tõelises kambavaimus toetada, innustada ja eesmärgi nimel ühiselt pingutada. Lapsed vajavad värskes õhus tehtud jalutuskäike igapäevaselt - miks mitte siis käivitada nutirakendus, distantse võistluse raames pisut pikendada ja isegi aktiivselt liikumises püsida?

Võistluse väljakutse leiad Endomondo väljakutsete otsingust nime alt "Emmede Klubi jalutab 2017" või klikkides SIIN.

Selleks, et osaleda meie Endomondo võistluses:
 
1. Tõmba enda telefoni App Store'ist või Play poest nutirakendus nimega Endomondo.
2. Registreeru kasutajaks nutirakenduses või aadressil www.endomondo.com
3. Mine lehele https://www.endomondo.com/challenges/31336330 ning vajuta "Join".
4. Kui lähed jalutama, ava Endomondo rakendus ning vajuta nuppu "Start". Pane tähele, et treeninguks ("sport") oleks määratud jooksmine ("running") või kõndimine ("walking")!

NB! Rakendus töötab enamuse telefonide puhul ka ilma internetiühenduseta!


Samuti leiate Emmede Klubi Facebooki lehelt üritusele pühendatud eventi (LINK), kuhu saate teineteisele innustavaid sõnumeid postitada, endale lähedalasuvaid jalutuskaaslasi leida või kaasvõitlejatele vankriga jalutamiseks sobilikke terviseradu ja kergliiklusteid soovitada.

Alustame sellega aasta esimesel päeval, 01. jaanuaril 2017 ja ning viimaseks päevaks loeme 01. veebruari.

Kolm inimest, kes selle kuuga kõige rohkem jalutavad, võidavad ühe enda valitud MyFitnessi (Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva või Viljandi) klubi kuukaardi!

Ootame kõiki Emmede Klubi sõpru võistluses aktiivselt osalema. Head jalutamist kõigile! :)