VASTA JA VÕIDA: Millistel teemadel videod ja artiklid on teie jaoks kõige huvitavamad?

VASTA JA VÕIDA: Millistel teemadel videod ja artiklid on teie jaoks kõige huvitavamad?

13. Jan 2015, 14:44 Emmede Klubi Emmede Klubi

(Võistlusepildi jagamiseks ja lisahääle saamiseks Facebookis kliki SIIN!)

Teie arvukate auhinnamängude ja kingiloosidega kostitamine valmistab meile tohutult rõõmu, kuid eelkõige loodame Emmede Klubi liikmetele pakkuda ka võimalikult palju tuge ja informatsiooni rasedust, emadust, kasvatust ning erinevaid terviseprobleeme puudutavatel teemadel. Tahame, et Emmede Klubi oleks tore ja kokkuhoidev kommuun, kust kasutajad saaksid ammutada kasulikku teavet, toredaid nippe, retsepte ja ideid, kuidas argielu hõlpsamaks muuta. 

Kuna Emmede Klubi kasutajaid on palju ja kõigil teil on erinevates vanustes lapsed, on meie jaoks väga oluline saada teilt tagasisidet, et osata pakkuda just teie jaoks kasulikku informatsiooni. Kindlasti on teie hulgas lapseootel naisi, kelle jaoks esimene rasedus tõstatab palju uusi küsimusi ning samas ka neid, kelle lapsi ootab peagi ees lastehoid või koolitee.

Seega küsime nii uutelt liitujatelt kui ka vanadelt olijatelt: millistel teemadel artiklid on teie jaoks kõige huvitavamad? Milliste ekspertide (lastearstide, füsioterapeutide, hambaarstide, günekoloogide jt.) arvamusi peaksime kajastama ning milliseid (tervise)probleeme nende abiga lahkama? Milliseid teemasid võiksid käsitleda meie vahva videotiimi poolt loodud videoklipid? Pange kirja kõik oma arvamused, kriitika ja toredad ideed - need on meie jaoks väga olulised!

Kõigi vahel, kes kommentaariumis arvamust avaldavad, loosime välja ühe kolmest järgnevast auhinnast võitja omal vabal valikul:

1. Huggies'e kinkekomplekt beebile, milles pakk (võitja poolt valitud) Huggies® mähkmeid, lutipudel ja vannimänguasi!

20150107135040-52156.jpg


2. Lego Duplo klotsikomplekt väikelapsele!

20150107150954-26643.jpg

3. Auhinnakomplekt kosmeetikafirmalt Essence emale endale!


20150107135114-27261.jpgKindlasti ärge unustage kommentaari lõppu lisada, millist auhinda võidu korral eelistate!Teie vastuseid ootama jäädes,

Emmede Klubi 

24. Apr 2015, 08:13

Nr 1 varjant... neid kulub alati ja on beebile vajalikud... legode jaoks liiga pisike veel

07. Feb 2015, 22:35 marika1

auhind nr 3

07. Feb 2015, 22:34

beebimassaz,on huvitav,sest ise ka käisime,oli raske,huvitav oleks teada,mida teha kui kõrvad valutavad

02. Feb 2015, 12:20

Mulle meeldivad enim väikelast puudutavad teemad, käitumine, areng,kasvatusnipid jms. 😀
Võidu korral valiksin kompl. 2. Lego Duplo klotsikomplekt väikelapsele!

19. Jan 2015, 13:08

Mina loen suure huviga kõiki artikleid, mis on seotud lastega: massaaž, võimlemine, hooldus ...
Lugeda sooviks artikleid järgmistel teemadel: nt millal minna lapsega esimest korda hambaarstile; nipid edukaks potitreeninguks; kuidas käituda, et laps tahaks rohkem magada ikka oma voodis; levinumad lastehaigused, nende sümptomid ja ravi.
Võidu korral sooviks auhinda nr 1 palun.

13. Jan 2015, 15:33

Minu jaoks on väga põnev olnud vaadata beebipäeviku osi. Esimene laps on suvel tulekul ning praegu ongi kõik artiklid seoses rasedusega aktuaalsed. Eriliselt siiski meeldib beebipäevik, see on nii armas ja aus.
(Võidu puhul variant 1 palun)

12. Jan 2015, 11:29

Oii, minu jaoks on kõik ääretult huvitav ja vajalik, olen ju ise rase 26+0 nädal. Ent kõige huvitavam on praegu kõik see mis ees ootab mind, nagu mida beebile vaja on enne sündi valmis osta ja mida hiljem vaja. Väga huvitavad on videod, mis on nädalate juures olen juba palju huvitavat ja harivat teada saanud. 😀

Võidu korral sooviksime auhinnaks esimest auhinda "Huggies'e kinkekomplekt beebile, milles pakk (võitja poolt valitud) Huggies® mähkmeid, lutipudel ja vannimänguasi!"

09. Jan 2015, 16:39

Huvitavana tunduvad beebide ja väikelastega seonduv. Kindlasti oleks abi ja huvitav lugeda ka erinevate ekspertide arvamusi erinevatel teemadel, sest kõige parem on abi saada siiski oma eriala spetsialistilt.

Võidu korral soovin auhinnaks Lego Duplo klotsikomplekt väikelapsele

08. Jan 2015, 14:06

Kuna tulemas on märtsis esimene laps alles,siis siiani on huvitavana tundunud just beebipäeviku videod ja postitused ning ka kõik mis on seotud raseduse,sünnituse jne. 😀
Võidu korral sooviks esimest varjanti.

08. Jan 2015, 08:10

Kuna mul on kolm erivanuses last siis huvitab tervi, areng ja ka teiste inimeste lood siit lugetes et ma pole ainus kelle lapsed jonnivad ja samas on super inglid.
Võidu korral valiks esimese varjandi.

Irinaaa Irinaaa 07. Jan 2015, 16:40

Minu jaoks kõige huvitavamad artiklid on lapse arengust ja toitumisest. Tahaks näha rohkem postitusi huvitava retseptidega. Sama oleks huvitav lugeda millega võib lapsega kodus tegeleda vastavalt tema vanusele.
Peaksite kajastama laste psüholoogidega ja lahkama nende abiga probleemid mis on seotud lapse jonniga (kuidas lapse jonniga toime tulla?), halva käitumisega (raske 1-2 aastane laps).
Lahe oleks lugeda mida võiks pere lapsega teha nädalavahetusel, kuhu saaks minna, millised pereüritused toimuvad igal kuul Tallinnas (Eestis).
Oleks huvitav näha videoklipid kus ema teeb lapsega võimlemine või kus nad meisterdavad midagi toredat koos 😀
Võidu puhul sooviksin Lego Duplo klotsikomplekt väikelapsele!

07. Jan 2015, 16:29

Olles Teise lapse ootel, jälgin ikka rohkem teemasid rasedusest, sünnitusest jm sellega seonduvast. Kuna mul ka enneaegsuse oht, siis oli tore lugeda toimetaja poolseid kogemusi ning teemasid antud teemal. See andis rohkem kindlustunnet ja rahustas maha.

Kui nüüd mõelda, mis mind veel huvtaks, siis sooviksin rohkem teada saada allergiatest ja väikelaste haigustest. Tuli mulle näiteks mõnesmõttes ootamatult väikelaste haigus roseool. Saime sellest jagu, kuid ehmatuse oleks ära hoidnud küll 😀

Lisaks võiks teha juttu beebikosmeetikast ja lastevitamiinidest. Otsida välja parimad tootjad jne.

Need oleks sellised põhilisemad mida loeks suure huviga, aga kindlasti loeks ka teisi postitusi...sest kõik lastega, perekonnaga ja koduga seonduvad teemas on olulised ja mulle tähtsad 😀

07. Jan 2015, 15:33

Niipalju nagu on inimesi on ka siin lehel emmede poolt püstitatuid probleeme.Eks täpselt pere järelkasvu vanusest on tingitud ka küsimused. Minul endal on 15 a ja 2 a poeg. Probleemid ja küsimused väga erinevad. Vanema lapse puhul otsiks käitumisprobleemidele lahendusi. Kuidas olla leplik lapsevanem. Kuidas kokkuleppeid sõlmida , piirangiud kehtestada jne. Väiksema puhul tervisega seotud probleemid. Efektiivsemad rohud ? Head kreemid ?.Lapse arengu jälgimine. Ja samuti ootan kolmandat poega. Jälle erinevad küsimused. Hirmud? Ootus. Kõik rasedused ju erinevad.
Otsin endale just sellisest kohtadest meelepärased artiklid.
Hea on kolada foorumites kus emmed pajatavad oma kogemusi.
Võidu puhul sooviksin 3. Auhinnakomplekt kosmeetikafirmalt Essence emale endale!

07. Jan 2015, 15:33

Kuna hetkel käimas/ vaikselt lõppemas esimene rasedus, siis praegu on kõige huvi pakkuvamad raseduse ning beebiga seotud teemad. Beebipäeviku projekt on tohutult tore ja huvitav vaatamine, kindlasti soovitan. Kuigi videode all võiks veel juures olla lingid, kust saaks videos käsitletud teema kohta veel ise infot vaadata (nt: asutuste kodulehed, hinnad jms). Praegu olen ise kõige enam puudust tundnud artiklitest, milledes räägitaks toetustest, puhkusetst jms, sest loe palju sa loed, neid seadusi, aru ikka ei saa 😃 . Ning kuigi tegemiste on "emmede klubiga" võiks rohkem olla postitusi, mis on suunatud isadel.

07. Jan 2015, 15:22

Huvitaksid teemad allergiatest, milliseid tuvastamisviise on olemas, milliseid kreeme kasutada erinevate nahaprobleemide puhul, millised toiduained on välistatud täielikult (olenevalt siis allergiast ).
Veel oleks huvitatud beebide valestitoitumise tagajärjed, samuti tagajärjed mis võivad ilmneda alles 10-15a pärast, või veel hiljem.
Võidu puhul sooviksin 2. Lego Duplo klotsikomplekt väikelapsele!
Aitäh.