UUS! Sügisene käsitöövõistlus "Meisterdame sügisest", esimene ülesanne

UUS! Sügisene käsitöövõistlus "Meisterdame sügisest", esimene ülesanne

19. Oct 2015, 10:35 Emmede Klubi Emmede Klubi

Hei, kõik nobenäpud ja meisterdajad! Emmede Klubi korraldab toreda sügisese käsitöövõistluse "Meisterdame sügisest"!

Võistlus kestab neli nädalat ning iga nädala alguses anname teile ette ülesande - millistest materjalidest või millises tehnikas nädala ülesanne sooritada tuleb. Teie ülesandeks jääb nuputada välja kõige kaunim ja loomingulisem viis, kuidas ette antud vahenditega üks tõeliselt kena taies valmis meisterdada. Kas kõlab põnevalt? Hakkame pihta!

Sellenädalaseks ülesandeks on luua (lapsega koos) kunstiteos, milles on kasutatud:

- Sügiseselt värvilisi lehti
- Värvi - guaššvärvi, akrüülvärvi, vesivärve vms. Valik on teie!

Vanusepiirangut võistlusel ei ole - osaleda võivad kõik! Kui Sul on kodus kasvõi paarinädalane beebi, ära jäta kindlasti osalemata - mõtle lihtsalt välja midagi, mida saaksid tulevikus koos lapsega teha. 

Võistlusel osalemiseks: 

- Pakkige ennast soojalt riidesse ja minge metsa jalutama. Otsige puude otsast oravaid ja kuulake linnulaulu. Nii muuseas pistke korvi või ämbrisse ka kaunid sügislehed ja viige koju.

- Nuputage välja kõige leidlikum viis, kuidas puulehtede ja värvidega midagi meisterdada. Asuge tööle! 

- Tehke valminud kunstiteosest pilt, klikkige Emmede Klubi esilehel oma kasutajanimel, seejärel "Lisa artikkel" ning laadige pilt üles klikkides nupul "Choose file". 

- Kirjutage tekstilahtrisse lühidalt oma šedöövrist: kuidas tekkis idee? Milliseid vahendeid kasutasite? Kuidas lapsele kunstitund meeldis? 

- Lisa postitusele pealkiri ("Meisterdame sügisest: ...") ning vali kategooria "Võistlused" ja märksõna/silt "Meisterdame sügisest".

- Kontrolli üle, et postituses on kõik nii, nagu peab ja vajuta "postita"!


20151019101504-71354.jpgSellenädalase võistluse auhinnaks on suur ja tõeliselt tore Tomy vannikaru, mis on mitmeosaline ja pakub lapsele rohkelt lusti ja veega solberdamise rõõmu!

Võitja valime välja  pühapäeval, 25. oktoobril.


Emmede Klubi soovib teile nobedaid näppe ja lennukaid ideid! 

20. Oct 2015, 17:47

Oiii, äge! Teeme ära 👍