Teenimiskunst

Teenimiskunst

11. Oct 2015, 17:40 Irinaaa Irinaaa

Kui sa armastad kedagi, siis sul sees on alati tahtmist tema jaoks midagi head teha :) Vähamalt, mul on nii. 

Abikaasa jaoks teen ma palju et ta tahaks töölt koju kiiremini ja hea meelega minna :) Meie kodu on alati puhas ja õhtusöök on alati valmis, tema särgid on triigitud - ta tuneb et ma armastan teda :)

Minu jaoks abikaasa ka teeb palju. Algusest muidu peaksin ma seda ise küsima, aga iga aastaga see muutub. Ta on suurepärane kook, ja nädalavahetusel ta teeb meile süüa ise. Armastan neid hommikud, millal ma ärkan mitte sellepärast et poeg ärkas ja tahab tehelepanu, vaid sellepärast et mu voodi kõrval on kohvi tass ja pannkokid :)

Abikaasa käib ise poes toidu ostmas, sest ma ju naine ja ei pea raskusi tassIda. Õige ju :) See ongi tema armastuse väljendamine. Ma hindan seda väga.

Olen enesekindel naine, aga ei karda abi küsida ja vastu võtta. Kui ma tean et inimene teeb midagi kiiremini ja paremini kui Mina, siis küsin alati abi. Kui näen et inimene on häda, pakun alati abi. Arvan et nii peabki olema. 

Kui olen vanemate juures, aitan alati kodutööid teha. Mind ei pea küsida, nii olen ma harjunud lapsepõlvest ja nii peabki olema :)

Tahaks et minu poeg ka oleks tulevikus abivalmis, sellepärast palun teda et ta aitaks mind koristama, süüa teha jne.