Teemanädala "Tervislikud alternatiivid" auhinnamängu võitja selgunud!

Teemanädala "Tervislikud alternatiivid" auhinnamängu võitja selgunud!

04. Feb 2016, 16:05 Emmede Klubi Emmede Klubi

Seekordse teemanädala auhinna (kastitäie Hematogeeni) võitis kasutaja nimega Mannatera, kes kirjutas nii:

"Kuna olen ülekaaluga jännis, siis olen muutnud oma toitumist. Hommikused võisaiad, olen asendanud kas pudru või sepikuga, enam saia ei eelista. Suhkrut lisan tee ja kohvi sisse juba pikemat aega 1 tl, kunagi panin 2 või rohkemgi. Poest ma enam krõpsu ei osta ning alkohoolsetest jookidest üritan ka hoiduda, eelistan mineraalvett ning kõige parem on isegi sidruni säästuvesi. Nädalas käin trennis keskmiselt 3 korda, seda juba sügisest. Maiustuste asemel katsun poest osta puuvilju, eelistan banaani kommi asemel. Samuti olen väljavahetanud tooted pigem täistera vastu, nt kapp on täis täisterakaerahelbeid, miskipärast lausa 3 karpi :)"

Palju õnne, Mannatera! Rõõm on lugeda, et oled oma tervise ja heaolu nimel teinud teadliku valiku muuta vanu harjumusi ja asendada need tervislikega. Võta meiega ühendust aadressil mirjam.hunt@emmedeklubi.ee ning lisa kirjale oma Smartposti andmed (automaadi asukoht ja telefoninumber), et saaksime auhinna Sinuni toimetada! 

14. Feb 2016, 11:46

Ma alles nüüd märkasin, et üks telefoninumbri number jäi vahelt ära ☹ Saatsin uue kirja, ma ei tea kas tegin nüüd kellegi õnnelikuks või pole veel jõutud välja saata.

04. Feb 2016, 16:59

Kui tore. 😀 Aitäh 😀 Kulub ära 😀