Suviste fotovõistluste võitjad selgunud!

Suviste fotovõistluste võitjad selgunud!

11. Aug 2016, 14:55 Emmede Klubi Emmede Klubi

Suvised fotovõistlused on nüüdseks läbi ja on aeg teatavaks teha õnnelikud võitjad.

Fotokonkursi "Sinu põnni suvesuplus" rahva lemmiku tiitli ja I koha auhinna võitis 281 poolthäälega Evelin Sarniku pilt "2,7 aastane Maribel Pärnu rannas veemõnusid nautimas":

20160811144516-30395.jpg

Nagu lubatud, valis teise koha võitja välja Emmede Klubi toimetus. Nagu alati, oli valik keeruline, kuid õnneks paistis üks pilt teiste seast silma millegi väga erilise poolest. Kes meist ei seostaks oma kõige ilusamaid lapsepõlve suvemälestusi oma kullast kallimate vanaemade ja -isadega? Teise koha võitis seega Krista Koppel, kes saatis meile pildi "2.9 aastane Melissa ja kohe 5 aastane Kennert vanaisaga Võrtsjärve ääres liivalossi ehitamas":

20160811144844-25421.jpg


Kas pole mitte tõeliselt südantsoojendav, ilus ja auhinna vääriline pilt kahest õnnelikust lapsest ühe kahtlemata väga õnneliku vanaisaga mudas kaevamas? Meie igatahes arvame nii.

Samuti on tagumine aeg teatavaks teha kommentaarivõistluse "Meiepere suveseiklus" kolmanda ja neljanda nädala võitjad, kelleks on Evely Haaviste ja Kadri Pihlapuu!


Palju õnne võitjatele! Võtke meiega ühendust aadressil mirjam.hunt@emmedeklubi.ee, et saaksime auhinnad teieni toimetada. NB! Lisage kindlasti ka oma postiaadressid (postiindeksiga) ning kontakttelefon.