Suurimad saavutused sel suvel

Suurimad saavutused sel suvel

18. Jul 2017, 11:07 HelenT HelenT

Käesolev suvi on kui öö ja päev võrreldes eelmisega. Eelmisel suvel oli minu põnn vastsündinud ja enda mugavuse nimel olime enamik ajast lihtsalt kodus. Kuna ta autosõitu ei sallinud, siis me eriti ringi ei rännanud. Ka vankrisõiduga olid suhted vahel soojad ja vahel jahedad, seega mingeid matkamoodi sõite ma ette ei julgenud võtta. Seega ootasin ma suure elevusega praegust suve, mil põnn on nii mõnusas eas, et kõik on tema jaoks nii uus ja huvitav.

Kuigi enamikel suvepäevadel valitsev kehv suusailm üritab meie indu vähendada, siis meid see siiski ei heiduta. Oleme sel suvel juba üsna palju korda saatnud ja ringi seigelnud ja see on tõesti nii lahe! Kuna mu põnnile meeldib väga õues olla, siis seal me enamik päevi veedamegi. Olgu siis kasvõi vihmane - vihmapüksid jalga ja jälle mure murtud. :)

Kuna põnn on praegu tõesti väga uudishimulik ja proovib kõiksugu uusi asju, siis on ta selle suve jooksul nii mõndagi saavutanud. Ta viimistleb hoolega kõndimiskunsti, ronib või püüab ronida igale poole, mis varem ülejõu käis, teeb igasuguseid muidki akrobaatilisi trikke. Veel õpib ta muudkui uusi sõnu, on kõige paim laps, kui keegi teda hoiab, avastab uusi värskeid maitseid, õpib uusi mänge ja muid oskuseid. Kõige suuremat saavutust on keeruline välja tuua, sest pea iga päev toob midagi uut ja millal olekski arendavateks avastusretkedeks parem aeg kui suvel, olgu see siis vihmane või päikeseline - ikkagi suvi! :)

 

Blogikonkurss: "Minu lapse suurim saavutus sel suvel"

 

20170705101041-46839.jpg


Rubriigist Huggies® Mänguasjade Maa