Sügisene käsitöövõistlus "Meisterdame sügisest", teine ülesanne

Sügisene käsitöövõistlus "Meisterdame sügisest", teine ülesanne

26. Oct 2015, 16:54 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tere taas, osavad meisterdajad ja tublid käsitöölised! On aeg alanuks kuulutada Emmede Klubi meisterdusvõistluse "Meisterdame sügisest" teine ülesanne!

Võistlus kestab neli nädalat ning iga nädala alguses anname teile ette ülesande - millistest materjalidest või millises tehnikas nädala ülesanne sooritada tuleb. Teie ülesandeks jääb nuputada välja kõige loomingulisem viis, kuidas ette antud vahenditega midagi vahvat ja lõbusat valmis meisterdada. Kas kõlab põnevalt? Hakkame pihta!

Sellenädalaseks ülesandeks on luua (lapsega koos) kunstiteos, milles on kasutatud:

- Kastanimune (või tammetõrusid)
- Nööri või paela
- Tikke 

Vanusepiirangut võistlusel ei ole - osaleda võivad kõik! Kui Sul on kodus kasvõi paarinädalane beebi, ära jäta kindlasti osalemata - mõtle lihtsalt välja midagi, mida saaksid tulevikus koos lapsega valmistada. 

Võistlusel osalemiseks: 

- Tuletage meelde lähimate kastanipuude asukohad ja hoidke pöidlaid, et mõni üliagar kojamees puudealuseid kastanimune juba kokku pühkinud pole. Nautige kastanimunade otsimisest tekkivat hasarti, pistke kõik leitud munad ämbrisse ning viige koju.

- Nuputage välja kõige leidlikum viis, kuidas kastanimunadest/tammetõrudest, nöörist/paelast ja tikkudest midagi meisterdada. Asuge tööle! 

- Tehke valminud kunstiteosest pilt, klikkige Emmede Klubi esilehel oma kasutajanimel, seejärel "Lisa artikkel" ning laadige pilt üles klikkides nupul "Choose file". 

- Kirjutage tekstilahtrisse lühidalt oma šedöövrist: kuidas tekkis idee? Milliseid vahendeid kasutasite? Kuidas lapsele kunstitund meeldis? 

- Lisa postitusele pealkiri ("Meisterdame sügisest: ...") ning vali kategooria "Võistlused" ja märksõna/silt "Meisterdame sügisest".

- Kontrolli üle, et postituses on kõik nii, nagu peab ja vajuta "postita"!

20151026165012-25885.jpg
Sellenädalase võistluse auhinnaks on rikkalik kinkekott, milles peitub kolm pakki Huggiese niiskeid salvrätte (tublile meisterdajale liimiste või värviste käte pühkimiseks), punane Canpoli pehme tilaga joogitops ning neli Lego Duplo mänguasja: kaelkirjak, krokodill, papagoi ja kalake. 

Võitja valime välja  pühapäeval, 01. novembril. 


Emmede Klubi soovib teile nobedaid näppe ja lennukaid ideid!