Sügisene käsitöövõistlus "Meisterdame sügisest", kolmas ülesanne

Sügisene käsitöövõistlus "Meisterdame sügisest", kolmas ülesanne

03. Nov 2015, 23:14 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tere taas, osavad meisterdajad ja tublid käsitöölised! On aeg alanuks kuulutada Emmede Klubi meisterdusvõistluse "Meisterdame sügisest" kolmas ülesanne!

Võistlus kestab neli nädalat ning iga nädala alguses anname teile ette ülesande - millistest materjalidest või millises tehnikas nädala ülesanne sooritada tuleb. Teie ülesandeks jääb nuputada välja kõige loomingulisem viis, kuidas ette antud vahenditega midagi vahvat ja lõbusat valmis meisterdada. Kas kõlab põnevalt? Hakkame pihta!

Sellenädalaseks ülesandeks on luua (lapsega koos) kunstiteos, milles on kasutatud:

- Sammalt 

Vanusepiirangut võistlusel ei ole - osaleda võivad kõik! Kui Sul on kodus kasvõi paarinädalane beebi, ära jäta kindlasti osalemata - mõtle lihtsalt välja midagi, mida saaksid tulevikus koos lapsega valmistada. 

Võistlusel osalemiseks: 

- Suunduge lähimasse metsatukka ja otsige välja mõni efektne samblatuust, sammaldunud kivi või oksaraag, pistke ämbrisse ja viige koju. Vaadake metsas ringi - mida saaksite veel koju kaasa võtta ja oma sambla-šedöövri juures kasutada? 

- Mõelge välja, mismoodi samblast midagi valmis meisterdada. Asuge tööle! 

- Tehke valminud kunstiteosest pilt, klikkige Emmede Klubi esilehel oma kasutajanimel, seejärel "Lisa artikkel" ning laadige pilt üles klikkides nupul "Choose file". 

- Kirjutage tekstilahtrisse lühidalt oma kunstiteosest: kuidas tekkis idee? Milliseid vahendeid kasutasite? Kuidas lapsele kunstitund meeldis? 

- Lisa postitusele pealkiri ("Meisterdame sügisest: ...") ning vali kategooria "Võistlused" ja märksõna/silt "Meisterdame sügisest".

- Kontrolli üle, et postituses on kõik nii, nagu peab ja vajuta "postita"!


Lapsed on tublid ja agarad meisterdajad, ent olgem ausad: väikelastega meisterdamisel on raske töö tegijaks siiski emmed. Seepärast on sellenädalane auhind mõeldud justnimelt käsitöötundi juhendavatele ja suunavatele emadele: paneme välja dekoratiivkosmeetika komplekti firmadelt Essence ja Catrice! Otseloomulikult lisame võitja pakile ka väikese üllatuse pere kõige pisemale, ent see jäägu paki kättesaamiseni üllatuseks!

20151103231152-40316.jpg
Ülesande täitmiseks on aega 10. novembrini, mil teeme teatavaks nädala väljakutse võitja!