Preventan ® immuunsüsteemi tugevdamise võistluse võitjad!

Preventan ® immuunsüsteemi tugevdamise võistluse võitjad!

02. Dec 2013, 18:29 Emmede Klubi Emmede Klubi

Küsisime teie käest, milliste tüüpiliste külmetushaiguste eest sa üritad last sügisel kaitsta - nohu, köha või palaviku eest? Kõigi Emmede Klubi lehel nippide jagajate vahel lubasime välja loosida 5 Preventani kinkekotikest.

Võitjateks osutusid: eveliiy, silts610, marike123, Merrru- ja MerleTorim!

Palju õnne kõigile võitjatele, saatke mulle oma postiaadressid ja mobiilinumbrid, et ma saaksin need edasi saata, et teile saaks auhinnad teele panna!

Ka kõik teised, kes auhindu ootavad, auhinnad on komplekteerimisel ja lähipäevil lähevad pakid teele!

Võistluse võitjad kaitsevad tõstavad oma pere immuunsust järgnevalt:

eveliiy

"Pojale hakaksin sügise algusest andama multivitamiini, muidugi saab ka igapäevaselt D-vitamiini. Üritame viibida õues nii palju kui võimalik, tuulutame regulaarselt tube. Mehega käime trennis, nii palju kui see poja kõrvalt võimalik on:)
Üritame ka toituda tervislikult, igapäev süüa ka puu-ja juurvilju. Toitude sees kasutame  palju sibulat ja küüslauku. Õhtuti oleme hakanud jooma teed meega- seda kas see ka mingit moodi aitab ei tea,aga sellest on saanud tore traditsioon:)"

silts610

"Meie pere on veel väga noor ja immuunsuse tugevdamise nippe õpime vaikselt oma emade-vanaemade käest. Eks need näpunäited ole siiski kõige õigemad ja paremad, usaldusväärsete inimeste poolt juba läbi proovitud. Sügisel-kevadel, kui pisikud eriti kavalalt liikvel on, teeme mehega kohustusliku c-vitamiini kuuri ja sööme palju küüslauku (peedisalatisse segades, juustu-majoneesi võileivakattesse pannes ja üldse peaaegu igasse toitu peites). Kooliaastatest on meeles ühe õpetaja soovitus, kust saada kõige odavamalt c-vitamiini, usu või ära usu, aga selleks on värske hapukapsas, mis poelettidel tõesti üsna soodne on, natuke sibulat veel sisse panna ja tervislik salat ongi valmis! Üritame viibida palju värskes õhus (kuna meil autot pole, on see üpris lihtne). Igasugune füüsiline aktiivsus on üldse tõhusaks tervise hoidjaks (tervisesport alandab ka stressi, mis on suureks immuunsuse vaenlaseks). Igaõhtuseks rituaaliks on magamistoa tuulutamine. Hoiame oma kodu puhta, kuid mitte steriilse, nii tugevneb ka kaitsesüsteem. Rahustava piparmünditee sisse käib lusikatäis tuttava talupidaja mett, mis on ju looduslik bakteritõrjuja. Musta tee sisse võiks ära eksida üks korralik sidruniviil. Samuti ei unusta me ära puhta vee joomise tähtsust. Kuigi laste kõrvalt on vahel raske seda punkti täita, siis piisav uneaeg on aitab vaimu ja keha virgena hoida.
Kui aga haigus on juba oma laastava töö teinud, peab selle immuunsuse ju kuidagi taastama ka. Sellisel juhul on samuti abiks C-vitamiin (nii tabletidena kui puuviljade näol). Antibiootikumiravi (mõnest haigusest lihtsalt ei saa ilma nendeta lahti) järel tuleb kindlasti appi võtta lactobatsillid ja neid sisaldavad piimatooted, et head bakterid soolestikku tagasi tuua. Kõik need pisiasjad ja nipid tulevad juba kuidagi loomulikult, me ei mõtle pidevalt, et nüüd selle tegevusega tõstame oma immuunsüsteemi suutlikkust. Keha teab, mis on hea ja nii need harjumused kujunevad. Ja kui kodus on kaks pooleaastast põngerjat, siis on eriti oluline, et nende vanemad püsivad terved ja tugevad, siis on seda ka lapsed :)"

marike123

"Meie pere on tavaline sooja taimse tee joomine. (Piparmünt, Raudrohi, kummel ja Pärnaõis! Muidi joome teed meega! Eelkõige sööme me palju puuvilju, sibulat ja küüslauku!"

Merrru-

"Kuna minu tirts on 5 kuune siis on haigused talle väga jubedad . Ta on juba 3 korda haige olnud , ka praegu kirjutan haige ,magava lapse kõrvalt. Kindlasti plaanin osta inhalaatori millega saab lapse nina eriti mõnusalt lahti , ja selle suur pluss on see ,et seda saab teha ka öösel kui laps magab ilma et laps ülesse ärkaks .Rasedana mõtlesin olla suhteliselt öko ja looduslike asjadega last ravida . Aga kahjuks pole see alati nii kindel mõte , kuna lapsel tõusis palavik ja ükski muu asi ei alandanud palaviku kui küünal pepusse .Kindlasti kui on ka olnud öko mõtlejaid siis ärge seatke lapse tervist vähem tähtsamaks kui enda nö prioriteedid . Olen ka koju varunud hanerasva mida köha puhul kasutada ! Ja köha vastu aitab ka  nö vanaemade nipp - ehk sinepipulbri sokid :) järgmine päev oli köha kadunud :) ! 

Viirused poevad ka kõige tugevamatest seinadest läbi , minu pisike tirts on sünnist saati vaid rinnapiima saanud , aga see ei kaitse viiruste eest kahjuks .

Üks vanarahva tarkus on ka küüslauk voodisse panna , tahaks hoiatada emasid . Alla aastasele lapsele pole soovitatav küüslauku voodisse panna kuna neil areneb alles haistmismeel välja , ja küüslaugu vänge lõhn võib seda pärssida . Seega oleks hea kui panna purustatud küüslaugu küüs paari meetri kaugusele lapsest . Nii ütles ja soovitas mulle 40 aastat pediaatrina töödanud arst :) .

Kindlasti tuleb last ka õieti riietada , ehk siis mitte liiga palavalt või liiga õhukeselt . Õige riietus on terve olemise võti . Nagu eestlased kiruvad ,et talved liiga külmad ja suved liiga palavad . Tuleb lihtsalt õieti riietuda , siis pole hullu midagi :) 

Ennast ja meest tervendan küüslauguga :) ehk siis peedi-küüslaugu salatiga . Ja nii kui ennast imelikult tunneme siis joome ruttu ühe sidruni-ingveri tee ära ja järgmine päev oleme jälle terved kui purikad :)

Hetkel ei tule rohkem väga soovitusi , aga kui tuleb siis lisan uue postituse või lisan kommentaaridesse :) 
Ootan huviga ka teiste soovitusi haiguste ära hoidmiseks kui ka mõnda tõhusat ravi nippi kui laps on juba haigestunud :)"

MerleTorim

Milliste tüüpiliste haiguste eest m aoma last kaitsen ? Eks kõige tüüpilisemad on nohu ja köha. Paljud lapsed haigestuvad see tõttu, et pole jahedamate tingimustega harjunud. Meie harjutame last paraja temperatuuriga : magamistoas u. 18 kraadi ja teistes tubades temperatuur 20 kraadi. Laseme Martinil lisaks hästi palju nö. paljalt käia 
(mähkmete ja särgi väel). See juba karastab teda !

Kuigi meie korteris on suhteliselt raske sellist temperatuuri hoida. Suviti paistab päev otsa meil päike tuppa ja kütab toa väga soojaks - max. sel suvel oli 32kraadi. Selle palavuse tõttu on kõik aknad lahti ja rõdu uks ka avali.

Aga kui juhtub, et Martin on siiski väikse pisiku külge saanud, siis alustame kohe algfaasis intensiivse raviga : NaCl 0.9% lahuse aur, hanerasv, eukalüpti tilgad padjale, kummelitee joogina kui ka kummelivann. Vajadusel ka arsti poolt kirjutatud rohud.

Igapäevaselt saab Martin D-vitamiini tilkasid.

Palju õnne, te kõik võitsite endale: 

 Preventan Junior kinkekott koos roosa või sinise rahakotikesega lapsele

 

20131025153756-38573.jpg

 

 Reisile kaasavõetav föön

 

 jaDermax (vitamiinid naise nahale ja küüntele)

 

20131025153919-77502.jpg



 


Tervist sulle ja su perekonnale!

20130912142531-82240.jpg

04. Dec 2013, 21:49 Merrru-

greetel@emmedeklubi.ee saada 😀

04. Dec 2013, 11:27

suurepärane uudis 😀 aga küsimus siis selline et kuhu ma need andmed saadan ? Greeteli e-mailile ? kui jah siis mis ta e-mail täpselt on 😀 ?

02. Dec 2013, 21:26

Vahva uudis 😀
Suurimad tänud 😀
Ja õnne ka teistele 😀

eveliiy eveliiy 02. Dec 2013, 18:53

oi kui tore😀 suur suur aitäh!