Peetri Jooksu auhinnamäng!

Peetri Jooksu auhinnamäng!

15. May 2017, 10:43 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kevad on käes ja ilmad kutsuvad inimesi aina enam end õue liigutama. Vankritiirud muutuvad pikemaks ja jooksusamm kergemaks.
Värskes õhus viibimine ja enese liigutamine on tähtsad nii terve keha kui ka terve vaimu seisukohast. Seetõttu tahamegi täna tutvustada teile ühte suvel toimuvat kogupereüritust, mille fookus just nimelt liikumisel! 

Peetri jooks on Harjumaal, Peetri vallas aset leidev jooksuüritus, mis kutsub kokku nii noored kui vanad spordisõbrad. Tegevust jagub kohapeal tervele perele! Plaanis on laste-ning noortejooksud ja juba sportlikumatele pereliikmetele mõeldud põhidistants pikkusega 10km.

Ära pole unustatud ka endast nõrgemaid. Koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi ja Apollo kinoga toimub ka 5km heategevusjooks, mille igalt osalustasult panustab Peetri Jooks 5eurot ühe liikumispuudega lapse raviks. Eelmisel aastal koguti tänu jooksule üle 1500 euro väärtuses tšekk, mille saaja on tänaseks tublisti arenenud ja ka oma esimesed sammud teinud.

 Ning muidugi on mõeldud ka kõige pisematele! Või siis nende pisikeste emadele/isadele, kelles spordipisik möllab. Nimelt on Peetri Jooksul ka Eestis esimest korda spetsiaalne Lapsevankrijooks! Nii saavad ka jooksuhimulised vanemad üritusest osa võtta ilma, et peaks muretsema kuhu oma silmatera jätta - ikka jooksule kaasa!

Tegu on 5km ajavõtuta distantsiga, mis tähendab, et osa võivad võtta ka need, kes meelsamini hoopiski jalutaksid või kellel pole spetsiaalset jooksukäru. Ja miks mitte jalutada koos teiste juba tuttavate emadega? Suurimale võistkonnale on Peetri Jooks välja pannud ka eriauhinna!

Ning kui distantsid läbitud, saab jalgadele taaskord tuld anda Tanja kontserdil tantsu lüües!

Sel aastal toimub vahva kogupereüritus juba 19 augustil ja kuni mai lõpuni on registreerimine soodushinnaga!

Täna panebki Emmede Klubi koostöös Peetri Jooksuga välja 3x2 vabapääset Lapsevankri-või Heategevusjooksule!

Loosis Facebookis osalemiseks:

- ole Emmede Klubi Facebooki lehe jälgija
- jaga loosipostitust avalikult oma Facebooki seinal
- kirjuta loosipostituse alla kommentaariks kuidas Sina end raseduse/beebi/väikelapse kõrvalt liigutad

Loosis osalemiseks Emmede Klubi veebilehel:

-jäta siia postituse alla kommentaar, kus kirjutad kuidas end raseduse/beebi/väikelapse kõrvalt liigutad

20.05.2017 loosime Facebookis välja kaks võitjat ning meie veebilehel ühe, kes kõik saavad üritusele kaks pääset osalemaks kas Lapsevankri-või Heategevusjooksul!

Head loosiõnne ja ärge unustage häid ilmasid nautimast!

eveliiy eveliiy 16. May 2017, 14:11

Olen enda jaoks avastanud nüüd pisipoja kõrvalt kõndimise. Käin igapäev pojaga mitu korda vankriga jalutamas, et ise kõndida saaks. Igapäev kõnnin ära vähemalt 10km, kui mõni päev peaks millegi pärast vahele jääma siis on kohe imelik olla.
See üritus oleks väga tore väljakutse😀