Milline on lastesõbralik spaakeskus?

Milline on lastesõbralik spaakeskus?

10. Aug 2017, 20:14 eveliiy eveliiy

Käisime hiljuti Saaremaal Spaa Hotell Rüütlis. Võin julgelt seda soovitada ka teistele lastega peredele. See on lastesõbralik koht. Miks? Esiteks on seal personal, kes suhtuvad lastesse hästi, naeratavad ja on rõõmsad. Seal on ilus suur mängutuba, mis on väga oluline, tegevust jätkus seal nii 5-aastasele, kui ka 8-kuusele. Liikuda saab seal kenasti ka käruga, olemas on lift.
Sööma minnes olid väiksematele lastele söögitoolid olemas kuigi inimesed jätavad need enda järgi väga mustaks. Aga siis päästavad hädast välja niisked salvrätikud.
Rüütli Spaas oli olemas ka veekeskus, mis meeldis mulle eriti. Kohe riietusruumis olid pisikestele turvahällid, kuhu saab siis riietumise ajaks lapse panna, samuti oli ka mähkimislaud ja ühekordsed linad, mida saab lapsele alla panna turvahälli ja mähkimislauale. See oli väga positiivne. Pesuruum, riietusruum ja ka veekeskus olid mõnusalt soojad. Eriti mõnus oli olla lastebasseinis, kui päike paistis, see soojendas mõnusalt:) Basseinides oli vesi puhas ja põrandad ei olnud libedad. Suurematele lastele oli seal liutoru, mis oli nii laste kui täiskasvanute seas väga populaarne. Lastebasseinis tundsin natukene puudust mõnest mänguasjast, mis oleks lapsele põnevust pakkunud. Aga samas olid lastele olemas ujumisrõngad ja kätised ning lapsed tundsid basseinis olemisest täit rõõmu.


 

Blogikonkurss "Milline on lastesõbralik spaakeskus?"

 

20170727123143-71098.jpg

 


 

GEORG OTS SPA HOTEL

 

 

 

20170727123328-60221.jpg