Maailma parim isa: Esimese ülesande võitjad!

16. Mar 2015, 08:57 Emmede Klubi Emmede Klubi

Me räägime siin leheküljel palju emadest, lastest ja naistest, kuid tihtipeale unustame veel ühe olulise inimese - isa!

Milline on tõeline isa? Igaühe jaoks on sellel sõnapaaril isemoodi tähendus. Mõne jaoks on ideaalne isa see, kes vahetab mähkmeid, teise jaoks see, kes ärkab öösiti koos beebiga ja paljude jaoks tähendab heaks isaks olemine lisaks kõigele muule ka pere materiaalset heaolu ja vastutust. Kuidas suhtub oma isarolli teie pereisa?

Emmede Klubi algatas uue projekti "Maailma parim isa!" Selle projekti raames ilmuvad vastavalt kuu teemale artiklid ning blogipostitused. Meie kutsume teid üles esitama küsimusi ja osalema diskussioonides, et välja selgitada, milline see parim isa siis õigupoolest on!

Veebruarikuu teemaks oli: "Kas isaks sünnitakse?" Kuidas on teie perepea "isainstinktid" arenenud? Millised omadused teevad mehest hea isa ja millised iseloomujooned on need, mis näitavad, millisest mehest tulevikus oma lastele hea eeskuju saab?

Veebruarikuu peaauhinna, milleks on restoran Diip 25€ kinkekaart, võitis endale MerleTorim

Restran Diip on Tallinnas asuv, Eesti 50 parima restorani hulka valitud restoran. Loe restoranist lähemalt, tutvu menüüga ja uudista galeriid nende kodulehel SIIN.

20150227171150-13633.jpg

Lohutusauhinna, milleks on Huggies® Ultra Comfort mähkmed, võitis ingaly87

Suured õnnesoovid võitjatele! Lohutusauhinna võitjal ingaly87 palume täita alloleva ankeedi, et kiirendada auhinna kättesaamist, MerleTorim, Teil palume ühendust võtta aadressil pilleriin@emmedeklubi.ee


eveliiy eveliiy 16. Mar 2015, 09:37

õnne!

16. Mar 2015, 09:29

Suured tänud 😀