Kukupesa emadepäevaloosi võitjad teada!

Kukupesa emadepäevaloosi võitjad teada!

05. May 2017, 16:30 Emmede Klubi Emmede Klubi

Esmaspäeval alustasime koostöös Kukupesaga emadepäevale pühendatud loosimängu, mille auhinnaks valges raamis postrid, millele laps ise vanaemast portree joonistada saab ning võitja enda poolt valitud poster!

Võitjaid loosisime kaks ning osalemiseks palusime teil kirjeldada enda unistuste emadepäeva!

Facebookis kommenteerinute seast võitis Greetel Maidla, kelle jaoks oleks üks suurepärane emadepäev selline:

“Kõige parem emadepäev oleks siis kui ilm oleks ilus ja saaks lastega minna tärkavat loodust avastama. Kodus teeksime koos pannkooke või lihtsalt mõnda head kooki :) ja lihtsalt naudiks päeva koos perega :)

Emmede Klubi veebis kommenteerijate vahel langes loosiõnn kasutajale koaala, kes kirjutas:

“Mina saan tänavu emadepäeva tähistada juba viiendat aastat, sest just nii vanaks sai hiljuti mu tütreke. Samuti kasvab meie peres peagi 1,5-aastaseks saav poisiklutt. Unistuste emadepäev on kindlasti perekeskne; selline, kus ei unustata ei emasid ega vanaemasid. Oleme alati käinud külas nii minu emal ja vanaemal kui ka mehe vanematel, viinud lilli ja väikese kingituse. Mulle endale meeldib väga, kui tütreke valmistab ise kaardi ja korjab lilled. Kui sinna juurde lisada veel isa ja tütre koos meisterdatud küpsisetort, siis ongi tegemist ideaalse emadepäevaga! :)”

 Armsad võitjad! Olge nii head ja läkitage Emmede Klubi facebooki postkasti kiri, kus märgite ära enda jaoks sobivaima Smartposti automaadi asukoha ning oma telefoninumbri. Lisaks pange kirja ka see, millises raamis sooviksite saada enda poolt valitud postrit!

Kellele loosiõnn sel korral ei naeratanud, saab homme ja ülehomme Kukupesa tooteid soodsate hindadega soetada Suurelt Vanamõisa Kevadlaadalt!