Kes on "Beebiraamatu" fotokonkursi võitjad?

Kes on "Beebiraamatu" fotokonkursi võitjad?

25. Jul 2016, 14:34 Emmede Klubi Emmede Klubi

"Beebiraamatu" ja Emmede Klubi koostööna korraldatud auhinnamängu algusest on märkamatult möödunud terve nädal ning nüüd on aeg võitjad teatavaks teha.

Nagu lubatud, võidab esikoha auhinna Emmede Klubi Facebooki lehel enim poolthääli kogunud foto, mille saatis meile kaunis Saima Vapper ning mille autoriks on Emilia Photography. Palju-palju õnne, Saima - sellise imetlusväärse poosi eest oled sa kõiki oma pea 1700 poolthäält ning nende eest teenitud auhinda igati väärt!

20160725142905-35701.jpg

I koht, rahva lemmik, Saima Vapper

Teise koha auhinna valis välja Emmede Klubi toimetus. Nagu paljud teist kindlasti märkasid, otsustasime varasematele kogemustele toetudes sel korral piltide alla ära märkida ka piltide autoriteks olnud fotograafid, et neidki tehtud töö eest tunnustada. Kõigi fantastiliste fotograafide seast tõusis aga esile üks - Klarika Veskimägi saadetud pildi autoriks oli tema 8-aastane tütar Lota-Miia. Pilt on ilus, siiras ja ei jää millegi poolest alla paljudele teistele "päris" fotograafide tehtud piltidele. Palju õnne, Klarika ja Lota-Miia! Emmede Klubi soovib väikesele Lota-Miiale tulevikuks palju indu ja rõõmu pildistamisest, sest annet neiul igatahes on.

20160725142829-50142.jpg

II koht, Klarika Veskimägi

Kolmanda koha võitis "Beebiraamatu" fortuuna tahtel Herdis Jenseni saadetud imearmas ja rõõmus perepilt, mille autoriks Krista Kõiv. Palju õnne ka teie vahvale perele!

20160725143332-82900.jpg

III koht, Herdis Jensen

Emmede Klubi tänab kõiki võistlusel osalenuid fantastiliselt kaunite piltide eest ja kõiki võistluspilte kommenteerinud kasutajaid toetavate ja julgustavate sõnade eest. Tõsiselt ilus on näha, kuidas naised ja emad teineteist Internetis toetavad, komplimenteerivad ja innustavad. Just selliste väärtuste eest Emmede Klubi seisabki ning meil on suur rõõm näha, et meie lugejad samal lainel on.

Võitjad - palun võtke meiega Emmede Klubi Facebooki lehe kaudu ühendust, et saaksime auhinnad teieni korraldada.

Neil, kes seekord võitjaks ei tulnud, ei tasu kurvastada - juba täna õhtul teeme algust järgmise fotokonkursiga, millel on eriti suvised ja kogu perele mängulusti pakkuvad auhinnad!