Huggies® Classic: Auhinnamängu esimene ülesanne

Huggies® Classic: Auhinnamängu esimene ülesanne

11. Oct 2014, 14:10 Mirjam Mirjam

Kuigi mina Emmede Klubi meeskonna liikmena võistluses osaleda ei plaani, mõtlesin siiski väljakutse niisama lõbu pärast vastu võtta ja proovida, mida mul õnnestub koos lapsega papist, lõngast ja nööpidest valmistada. 

Kõik vahendid olid meil kodus juba olemas ja minu soov oli valmistada midagi, millel hiljem ka mingisugune kindel funktsioon on. Otsustasin proovida lapse toa ukse kohale kaunistuseks meisterdada tema nimetähe, katta selle lõngaga ja kaunistada nööpidega. Mõeldud-tehtud! Kuna liimipüstoliga liimimine on kahepoolesele põnnile pisut liiga keeruline ülesanne, jäi tema ülesandeks seekord aidata mul välja valida ja sorteerida sobivad nööbid-pärlid (valitud värvigammaks osutus sinine-valge-kuldne) ja liimipulgaga paberit ja pappi liimida. Kõrval olid tal muidugi lisaks oma isiklikud projektid värvilise paberi, pliiatsite, liimi ja pärlitega. 

20141011141209-37628.jpg

Keerulist polnud seal igatahes midagi ja lõpptulemus sai täitsa vahva. Kindlasti võtke see väljakutse vastu ja proovige ka ise midagi vahvat välja mõelda ja meisterdada - selline üheskoos nokitsemine on väga mõnus väljund nii lapse kui ka emme kujutlusvõimele. :)

Tutvu Huggies® Classic "Arenda last kodus" auhinnamängu ja auhindadega lähemalt SIIN ja võta võistlusest kindlasti osa! Mina ootan teie toredaid meistriteoseid igatahes suure põnevusega. :)

Miiu, emmedeklubi.ee 

13. Oct 2014, 08:22

Andsid mulle ka inspiratsiooni ja tundub, et meie Liisud saavad ka omale sellised vahvad nimetähed 😀

11. Oct 2014, 18:00

Väga vahva idee 😀 Sinu tehtud töö oli nii inspireeriv , et teen ka pojale tema nimetähe voodile 😀 Lisaks mõtleme ka ise midagi põnevat välja 😉 !

Irinaaa Irinaaa 11. Oct 2014, 15:43

väga lahe! 😀