Huggies® "Armastuse keeled": Minu armastuse meloodia

Huggies® "Armastuse keeled": Minu armastuse meloodia

16. Nov 2015, 12:39

Kampaania "Huggies® "Armastuse keeled" raames oleme juttu teinud paljudest erinevatest armastuse väljendamise ja kogemise viisidest, ent ühe olulisematest väljendusviisidest oleme jätnud mainimata - muusika.

Muusika võib kuulajas äratada võimsaid tundeid ja kustumatuid mälestusi, valmistada äratundmisrõõmu ja pakkuda lohutust, kui süda on murdumas. Laulusõnade ja meloodiate sees peitub võimas jõud, mis ei jäta ühtegi inimest külmaks. 

Milline on Sinu jaoks kõige südamelähedasem laul? Missugune on laul, millest leiad raskel hetkel lohutust ja mis Sinu meelest kõige paremini armastust väljendab? Ehk on see laul, mis Sinu ja Su armastatu esimesel kohtumisel või pulmatseremoonia ajal kõlas? Või on see laul, mille laulusõnadel on Sinu jaoks eriline tähendus? Jaga seda meiega!

Konkursil osalemiseks ja video lisamiseks:

  • Kliki lehe üleval paremal nurgas oma kasutajanimele ning seejärel "Lisa artikkel". Järgi juuresolevas kollaažis antud juhiseid, et video YouTube'ist Emmede Klubi postitusse "kleepida". Artiklile võid lisada ka pildi, et see Emmede Klubi artiklite loetelus paremini silma paistaks.
     
  • Vali kategooria "Võistlused" ja märksõna/silt "Huggies®Armastuse keeled".
     
  • Lisa pealkiri ("Minu armastuse meloodia: Laulu pealkiri") ja kirjuta postituses video alla, miks just selle laulu valisid ja mida see Sinu jaoks tähendab. Vajuta "postita" ning Su sissekanne ilmubki Emmede Klubi lehel! 

20151116122007-14335.jpg


20151013195415-81649.jpg
Kõigi võistlusel osalenud kasutajate vahel loosime välja imearmsa Huggies® "Armastuse keeled" logoga kaisukaru (kõrgus 20 cm, laius 19 cm) ja ühe Huggies® toote võitja vabal valikul! Võistluses osalemiseks on aega 22. novembrini (k.a.). Auhindade võitjad loosime 23. novembril. 

ekukas ekukas 26. Nov 2015, 16:39

Aga võitja? 😃