Huggies® "Armastuse keeled" fotokonkurss: "Meie pere armastuskeeled"

Huggies® "Armastuse keeled" fotokonkurss: "Meie pere armastuskeeled"

13. Oct 2015, 19:04

Emmede Klubi armastusele pühendatud projekt jätkub! Kõigi viie armastuskeelega on suurem osa teist juba tuttavad, kuid tuletame neid siiski veel korra meelde - viis olulisematest nö. "armastuse keeltest" on:

♥ Tunnustussõnad ("Ma armastan Sind!")

♥ Kvaliteetaeg ("Sa ei ole iialgi üksi!")

♥ Kingituste tegemine ja saamine ("Tahan Sulle parimat pakkuda!")

♥ Teenimiskunst ("Annan Sinu jaoks endast parima!")

♥ Füüsiliste puudutuste keel ("Kallistame!")

Oma raamatus "Armastuse viis keelt" tutvustab dr Gary Chapman inimeste mitmesuguseid armastuse väljendamise viise. Ta selgitab, et on olemas viis armastuskeelt, mida me igaüks vastavalt oma eripärale kasutame. Keel, mis tundub sulle loomuomane, võib aga sinu abikaasale täiesti mõistetamatu näida: tema saadab lilli, aga sina sooviksid, et saaksite omavahel vestelda. Tema kallistab, aga sina eelistaksid parasjagu üht maitsvat kodust lõunasööki. Probleem ei ole selles, et sinu armastusega oleks midagi valesti – te lihtsalt räägite kumbki isesugust armastuskeelt. 

Nüüd kutsume teid osalema uues ja vahvas temaatilises võistluses - teeme algust fotokonkursiga "Meie pere armastuskeeled"! 

Konkursil osalemiseks ja blogipostituse lisamiseks:

  • Otsi perepiltide albumist/kaustast mõni teemaga haakuv foto (pilt, mis väljendaks ühte viiest armastuskeelest) ning lae see üles SIIN. Sobivaks pildiks võib olla hetk mõnelt ühiselt pereseikluselt (kvaliteetaeg), foto lastest ema või isa kodu- või aiatöödel abistamas (teenimiskunst) või pilt, millele on püütud musid või kallistused (füüsiliste puudutuste keel). Valik on Sinu!
     
  • Vali kategooria "Võistlused" ja märksõna/silt "Huggies®Armastuse keeled".
     
  • Lisa pealkiri ("Meie pere armastuskeel: ...") ja pildi alla väike tutvustus või kirjeldus, vajuta "postita" ning Su sissekanne ilmubki Emmede Klubi lehel! 
     

 NB! Ära kindlasti unusta postitusele silti lisada - vastasel korral ei leia me auhinda loosides Sinu postitust üles ega saa seda arvesse võtta!


20151013195415-81649.jpg
Fotokonkursi auhinnaks on imearmas Huggies® "Armastuse keeled" logoga kaisukaru (kõrgus 20 cm, laius 19 cm) ja üks Huggies® toode võitja vabal valikul!

Võistluses võib osaleda rohkem kui ühe sissekandega. Võistlus kestab 20. oktoobrini (k.a.). Võitja teatame 21. oktoobril!