Huggies® "Armastuse keeled": Esimese ülesande võitjad!

Huggies® "Armastuse keeled": Esimese ülesande võitjad!

13. Sep 2015, 22:07 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sellenädalase ülesande raames palusime teil kirjutada blogipostituse teemal "Armastuse keeled: Tunnustussõnad". Võistluspostitusi laekus mitmeid ja kõik nad olid ühtviisi südantsoojendavad ja mõtlemapanevad. On tõeliselt ilus lugeda, mismoodi erinevates kodudes armastust väljendatakse! 

Seda raskem on muidugi võitjate loosimine, ent reeglid on reeglid ja nagu lubatud sai, teeme täna võitjad teatavaks. Enne suurt teadaannet lisame, et kõik sellenädalasest ülesandest osa võtnud kasutajad jätkavad võistlemist eriauhinna nimel, milleks on kolmepäevane rikkalik spaapuhkus GOSPA spaahotellis Saaremaal!

Sellenädalase auhinna võidab Margot, kelle kirjutatud postituse leiate SIIT. Margot pani kirja tõeliselt ilusaid ja südamlikke mõtisklusi armastuse teemal ning võttis oma postituse kokku nii:

"Sõnade „Ma armastan sind!“ ütlemine kui mitte iga päev, siis üle päeva saab nüüdsest olema minu eesmärk. Hoolimata sellest, et ma pole just parim armastuse keele ning tunnustussõnade kasutaja, olen kindel, et inimesed mu ümber teavad, kui väga ma neid tegelikult armastan ja austan!"

Kas see ei ole miski, mida me kõik peaksime endale eesmärgiks seadma? Palju õnne Margotile! Tema auhinnaks on eritellimusel valmiv ja lavendliõitega lõhnastatud Arom Boxi käsitöölaegas. Inspiratsiooni ammutamiseks soovitame Margotil külastada Arom Boxi Facebookilehte SIIN ja mõelda sealsete inspiratsioonipiltide abil välja, missugust laegast ta endale ihkab!

20150913230454-46773.jpg

Lisaks võidab lohutusauhinnana ühe Huggiese toote oma vabal valikul Evelin R., kes kirjutas südamliku postituse põlvkonniti endasi kanduvatest tunnustussõnadest kui armastuse keelest. Palju õnne ka Evelinile!

20150913230513-79113.jpg

Palume võitjatel meiega ühendust võtta meiliaadressil mirjam.hunt@emmedeklubi.ee ning edastada oma aadressid (postiindeksiga!), telefoninumbrid ja otseloomulikult ka võidusoov. 


Juba homme toome teieni kampaania järgmise ülesande. Loodame, et jätkate sel armastuse teekonnal koos meiega! 


Emmede Klubi

 

14. Sep 2015, 20:09

Nii tore, aitäh.

14. Sep 2015, 10:18

Palju õnne võitjatele 😀

Irinaaa Irinaaa 14. Sep 2015, 08:59

Palju õnne!