Füüsiliste puudutuste keel

Füüsiliste puudutuste keel

11. Oct 2015, 16:59 Irinaaa Irinaaa

Jah, minu jaoks füüsiliste puudutuste keel on kõige olulisem armastuse keel. Ma ei kujuta ette päevadki kui ma ei kallista/ musita oma meest või lapsi. 

Endalegi ka väga meeldib kaisus olla, see tekib minus nii mõnusa tunde. Sel hetkel tean et mind armastavad, et ma ei ole selles suures maailmas üksinda. Vahel kui tuju on halb väike kallistus aitab rohkem kui tuhat sõna - ja elu on lill :)

Abikaasaga jalutame õues alati käest kinni, nii see oli enne lapse sammist, nii see ongi praegu ka :) Arvan et füüsiline lähedus on väga oluline partnerite vahel, see on side armastuse ja kehade vahel.

Oma poega kallistan, paitan ja musitan 100 korda päevas :) Sest ta on väike inimene kes seda väga vajab. Kes seda teeb talle kui mitte mina? Selles atmosfääris kasvavadki enesekidlad ja õnnelikud inimesed.

Muidugi lapse jaoks on ema-isa füüsiline lähedus hädavajalik! Ja kõik inimesed väärivad võrdselt hellust soost olenemata. Ja väga kardan seda aega kui poeg ei taha minu musi või kallistusi, mõne vanusega see tuleb kindlasti.

 

Mirjam Mirjam 11. Oct 2015, 19:45

" Selles atmosfääris kasvavadki enesekidlad ja õnnelikud inimesed" - puhas kuld!