FOTOVÕISTLUS! Saada kõhupilt ja võida vildist ümbrisega Beebiraamat!

FOTOVÕISTLUS! Saada kõhupilt ja võida vildist ümbrisega Beebiraamat!

18. Jul 2016, 11:24 Emmede Klubi Emmede Klubi

Möödunud nädalal tutvustasime teile Emmede Klubis vahvat eestimaist toodet - "Beebiraamatut" ja selle juurde kuuluvat "Meie beebi päevikut". Et ka Emmede Klubi viimases lugemissoovitusena välja toodud on, jagame nüüd sellesama koostöö raames oma lugejate vahel välja tervelt kolm uhket komplekti raamatuid ja päevikuid.

Neutraalsetes värvides "Beebiraamat" sobib nii tillukestele poistele ja tüdrukutele ning on seega hea kingitus lapseootel peredele, kes lapse sugu veel ei tea. "Beebiraamatus" on lehekülgi, mida teistes beebiraamatutes tavapäraselt ei ole - näiteks emade- ja isadepäeva lehekülg ning tähetarkuse sisuleht. Raamat algab luuletusega, milles veel sündimata beebi tervitab oma vanemaid ja lõppeb tühjade lehekülgedega, kuhu kirjutada meenutusi teemadel, mille kohta raamatus spetsiaalne sisuleht puudub. Kaante sisekülgedel on kaks taskut - üks ultrahelipiltide jaoks, teine suuremate mälestusesemete (nt ajalehe väljalõige, õnnitluskaart, beebikooli tunnistus jms) tarbeks.

Lisaks käib "Beebiraamatu" juurde vahva pehme vildist ümbris, mille küljes on ka kummist kirjutusvahendi hoidja. Lisaks saab vildist ümbrusele soovi korral hõlpsalt näiteks lapse nime tikkida.

20160718114002-37411.jpg


""Meie beebi päevik" ja "Beebiraamat" on hea kooslus, sest raamatus ei ole eraldi sisulehti beebi kasvuaasta iga kuu kohta ning hiljem saab päeviku panna raamatus olevasse taskusse. Kui sinna juurde veel lisada vildist ümbris, siis saab sellest üks armas ja eriline komplekt ning mälestuste koht, mida on hea lugeda tänasel beebil kui ta kord suureks on saanud," ütleb "Beebiraamatu" ja "Meie beebi päeviku looja" Teily. 

Võistlusel on kolm auhinnalist kohta.

Esimese koha võidab Facebookis enim like'e kogunud pilt, mille omanik saab endale "Beebiraamatu" koos vildist ümbrisega, millele soovi korral lapse nimi tikitakse ning lisaks ka "Meie beebi päeviku".

Teise koha võitja valib välja Emmede Klubi toimetus ning seegi auhind koosneb "Beebiraamatust", ümbrisest ja "Meie beebi päevikust".

Kolmas auhinnaline koht saab endale "Beebiraamatu" ja "Meie beebi päeviku".

Mida võistluses osalemiseks teha? 

- Hakka "Beebiraamatu" Facebooki sõbraks minnes nende fännilehele SIIN ja klikkides sellele like!

- Saada pilt oma lapseootusest Emmede Klubi Facebooki lehe sõnumitesse. Pilt ei pea olema uus - lapse beebiraamatut saab ju täita ka tagantjärgi!

- Emmede Klubi lisab Sinu pildi võistluspiltide albumisse, kus inimesed selle poolt like'ides hääletada saavad.

-  Uusi pilte lisame albumisse kord päevas. 25. juuli hommikuks enim hääli kogunud pilt võidab rahva lemmiku tiitli ja esimese koha auhinna. 

- Võitjad teeme Emmede Klubi lehel teatavaks 25. juulil.

NB! Kui sinu pildi on teinud professionaalne fotograaf, saada meile fotoga koos kindlasti ka foto autori nimi.


VÕISTLUSES OSALEMISEKS KLIKI SIIN >>