FOTOVÕISTLUS: Muudame söögikorrad lastele lõbusaks!

FOTOVÕISTLUS: Muudame söögikorrad lastele lõbusaks!

10. Nov 2014, 09:06 Emmede Klubi Emmede Klubi

Miski ei sütita kujutlusvõimet nagu emadusega seotud igapäevased väljakutsed - mõnikord on vaja last kavalusega kombinesooni selga tõmbama meelitada, teinekord tuleb leiutada mõni nutikas mäng, et saada laps tuba koristama ja lelusid kokku korjama. 

Emmede Klubi on tore ja kokkuhoidev kommuun, kus emad saavad oma kõige loomingulisemaid kasvatuslikke nõkse ja nutikamaid nippe üksteisega jagada ning nagu te juba teate, meeldib meile teid selle eest aeg-ajalt premeerida!

Hiljuti tuli meil juttu pirtsakatest põnnidest ning viisidest, mismoodi neid sööma innustada. Nüüd palume kõigil teil meiega jagada oma kõige nutikamaid ja vahvamaid viise, kuidas lastele toidukordi lõbusamalt serveerida. Olgu selleks pildil nähtud kassikujulised pirukad, hapukooremaaling supitaldrikul või piparkoogivormide abil meisterdatud võileivad - laske oma kujutlusvõimed lendu ning näidake ka meile oma kunstiteoseid!

Vihje: inspiratsiooni ammutamiseks võite Google'i pildiotsingusse trükkida "bento" - need Jaapani köögile iseloomulikud kaunilt kujundatud toidukarbid on tõeliselt muljetavaldavad meistriteosed!

Kuidas võistlusel osaleda? 

  • Lisa enda sissekanne SIIN
  • Vali kategooria "Võistlused" ja märksõna "Võistlused".
  • Lisa pealkiri, pilt ja tekst, vajuta "postita" ning Su sissekanne ilmubki Emmede Klubi lehel! 

Seekordseks auhinnaks on imetore Lego Duplo "Ehita ja tõmba nöörist" klotsikomplekt! Lego Duplod on suurepärased väikelaste esimesteks mängudeks ja arendavad lapse loomingulisust, käelist osavust ja kannatlikkust.

20141110090224-10815.jpg 

Võitja loosime välja nädala pärast, 17. novembril! 


Teie vahvaid ja lõbusaid toidupilte ootama jäädes,

Emmede Klubi