FACEBOOKI KONKURSS: Näita, kuidas Huggies® niisked salvrätikud Su päeva päästnud on ja võida Yappy voodipesu ning komplekt Huggies® niiskeid salvrätikuid!

FACEBOOKI KONKURSS: Näita, kuidas Huggies® niisked salvrätikud Su päeva päästnud on ja võida Yappy voodipesu ning komplekt Huggies® niiskeid salvrätikuid!

06. Jun 2017, 14:51

Ilmad on lõpuks läinud soojemaks ja mõjuvad kutsuvalt. Ilmselt veedad sinagi nüüd rohkem aega värskes õhus.  Jalutuskäigud muutuvad pikemateks ja päevakavasse tekib palju erinevaid vabaõhuüritusi.

Kevadel ja suvel on meile pakkuda nii palju! Toredaid piknike värskes õhus, matku looduses, ringreise ja palju-palju muud põnevat!

Nendel puhkudel pakitakse kaasa ka juua-süüa, aga tavapäraselt juhtub niiviisi, et ligipääs puhtale veele on piiratud. Nendes olukordades tulevadki appi niisked salvrätikud, mis on hädast välja päästnud tõenäoliselt rohkem kui ühe ema.

Ja kindlasti pole niisketest salvrätikutest abi vaid mänguväljakul või piknikul beebi suu ja käte pühkimisel. Tõenäoliselt on nendest abi ka teistes igapäevaelulistes situatsioonides,  mille peale me isegi tulla ei oskaks.  Ja just neid olukordasid tahamegi, et meiega jagaksid!

Seetõttu lähebki Facebookis käima loosimine, milles võid võita Yappy voodipesu ning komplekti Huggies® niiskeid salvrätikuid!

Konkursil osalemiseks:

- lisa loosipostituse alla pilt, mis näitab kuidas Huggies® niisked salvrätikud on sind väljas olles aidanud! Olgu selleks siis pilt piknikust, mänguväljaku külastusest, reisist või mõnest veidi ekstreemsemast olukorrast
-Lisa pildi juurde ka pisikene kirjeldus, kus mainid kuidas Huggies® niisked salvrätikud sind selles olukorras täpselt aitasid
-Ole Emmede Klubi Facebooki lehe jälgija!
-Jaga loosipostitust avalikult oma seinal

Konkurss kestab kuni 11. juunini!

 

Loosi lähevad:

Yappy PlayYard Voodipesu (komplekti kuuluvad 100x30cm tekikott ja 38x55cm padjapüür)

20170601141841-76192.jpg

ja


Komplekt Huggies® niiskeid salvrätikuid

20170529204535-90053.jpg

Võistlus kestab kuni 11.06! 

Head loosiõnne!