Emmede Klubi jõulukalender: 9. detsember

Emmede Klubi jõulukalender: 9. detsember

09. Dec 2015, 09:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tänase kalendriakna taga peituv auhind on eriti magus, sest ka täna oleme välja valinud toote legendaarse klotsitootja Lego tootevalikust - tegemist on uhke Lego Star Wars komplektiga "Geonosian cannon", mille ligikaudne väärtus on üle 30€!

20151209021632-67850.jpg

Tänase auhinna valisime välja neile, kellel kodus kasvamas noormees (või miks mitte ka neiu!), kes nii Legosid kui ka Star Warsi temaatikat südamelähedaseks peab. Kindlasti sobib see ka kinkimiseks mõnele armsale sugulasele, kellele kingituse valimine muidu keeruliseks oleks osutunud!

Mida auhinna võitmiseks teha?

- Hakka Emmede Klubi Facebooki sõbraks klikkides meie lehel "like". Emmede Klubi Facebooki lehe leiad SIIT.
- Jaga võistluspilti Facebookis sõnadega "Emmede Klubi jõulukalendris auhinnad iga päev!". Pildini jõuad klikkides sellel SIIN:

20151209022244-71060.jpg

NB! Loosimises osalevad vaid need, kes jagavad postitust oma seinal ühe (1) korra! Mitmekordsel jagamisel diskvalifitseeritakse kasutaja loosimisest.

Mängus saab osaleda terve tänase päeva jooksul, kuni südaööni. Auhinna võitja selgub homme hommikul kell kaheksa, kell üheksa avame aga juba uue "aknakese" uue vahva auhinnaga. Nii iga päev jõululaupäevani välja.Head loosiõnne kõigile!