Emmede Klubi jõulukalender: 6. detsembri võitjad

Emmede Klubi jõulukalender: 6. detsembri võitjad

07. Dec 2015, 08:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kuulutame välja eilsete kalendriauhindade võitjad! 

Tüdrukutele mõeldud Huggies Pull-ups potitreeningupüksid võitis kasutaja Liianne, kes kirjutas nii:

"Meie väike preili hakkas potti kakama juba 4kuuselt, kuna tal oli see nagu kellavärk alati kohe hommikul ärgates ja nii oli lapsel ka kergem oma vajadusi rahuldada kui teda kätel-potil hoidsin. Pissimisega oli ja on vahelduva eduga,protesti potil olemise vastu pole ta kunagi üles näidanud, eks olen ka erinevaid nippe välja mõelnud, et tahaks seal ikka kauem kui paar sekundit istuda. Nüüd 1a.3k. on meil mõni päev päris kuivad püksid-mähkmed, kuid mõni päev kohe üldse ei õnnestu, eriti keeruliseks teeb olukorra see kui peame kuskil kodust väljas liikuma, kuna ta ise veel potile ei küsi ja ega kuskil väljas olles nii väiksega eriti sobilikke wc tingimusi ju ka ei leia.. potitreeningu püksid oleksid hetkel küll suureks abiks :)"

Poiste potitreeningpüksid võitis Kaisakarra, kes kirjutas nii:

"Minu kohe kohe 1aastaseks saav poja on väga tubli olnud ,praegu olen teda pannud ,2 korda ainult potile peale ärkamist ja mõlemad korrad tegi sinna pissi.varem olen ka tutvustanud potti aga talle väga ei meeldinud seal olla kui tegevust ei leidnud .nii siis hakkasingi proovima küll tõstsin ta potile ja lasin veel joosta et tuleks pissi häda ,siis panin sooja vett potti et oleks meeldivam seal olla :) loodan väga võita,et ta saaks aru kuna on see õige aeg minna (ehk juba peale seda kui märg tunne on ära tekkinud).


Palju õnne võitjatele! Palume teil saata oma Smartposti andmed (telefoninumber ja pakiautomaadi asukoht) meiliaadressil mirjam.hunt@emmedeklubi.ee! 

07. Dec 2015, 23:11

👍 aitäh 😀