Emmede Klubi jõulukalender: 22. detsember (kolm võitjat!)

Emmede Klubi jõulukalender: 22. detsember (kolm võitjat!)

22. Dec 2015, 08:58 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tänase kalendriakna taha on kodumaine kirjanik Heli Künnapas peitnud koguni kolm eksemplari oma tänavu ilmunud raamatust "Tähtajaline elu" . Niisiis valime tänaste kommenteerijate seast välja kolm võitjat!

„Pool aastat tagasi olin ma selleks väga valmis. Jalutasin tihti Pirital, silmitsesin lahkuvaid laevu ja teadsin, et ühel päeval olen ma sellel laeval. Ja nüüd olingi. Teel Ameerikasse. Unistuste maale. Ei, mitte laevaga. Kõigepealt ikka laevaga Soome ja siis lennukiga Ameerikasse. Aastaks. Lapsehoidjaks. Pool aastat tagasi tundus see ainuvõimalik variant oma elu uuesti joonde saada... Või pigem oma elust välja saada. Sest mu elu oli väljakannatamatu ja ma ei teadnud, kuidas kogu olukorda lahendada. Siis aga polnud mu elus Krisi. Nüüd on. Või oli? Sest mina lahkusin, aga tema jäi ning ma ei saa sinna midagi teha.”

Heli Künnapase kolmas noorsooromaan on esimene pool kaheosalisest teosest, mille peategelane Rebecca tegi õnnetu armastuse ja eneseotsingute tõttu otsuse minna aastaks Ameerikasse lapsehoidjaks. Suhted, võõras riigis hakkamasaamine, sõprus, reetmine – need on teemad, millega tal tuleb hakkama saada ning omad õppetunnid õppida. Kodumaale maha jäänud suhtekolnurk ei tee elu kuidagi lihtsamaks.
20151222005206-18808.jpg

Mida teha, et saada üheks kolmest tänasest võitjast?


Kommenteeri ja vasta küsimusele: millist pealkirja kannab Heli Künnapase blogi? Pssst! Et teie elu eriti lihtsaks teha, anname teile ette ka autori blogi lingi SIIN!

Mängus saab osaleda terve tänase päeva jooksul, kuni südaööni. Auhinna võitja selgub homme hommikul kell kaheksa, kell üheksa avame aga juba uue "aknakese" uue vahva auhinnaga. Nii iga päev jõululaupäevani välja.  
22. Dec 2015, 20:59

Heli Künnapase blogi nimi on " Minu ilus elu maal ", kahjuks ei ole varem lugenud, kuid praegu vaatasin et väga huvitav ja hakkangi kohe selle blogiga rohkem tutvuma 😀

22. Dec 2015, 17:24

Heli Künnapase blogi nimi on " Minu ilus elu maal ". Kahjuks blogi lugemiseni pole veel jõudnud. Ükskord küll silmitsesin, aga emmedeklubi andis tõuke ja nüüd kindlasti võtan endajaoks aega ja loen 😀

Irinaaa Irinaaa 22. Dec 2015, 16:04

Heli Künnapase blogi nimi on " Minu ilus elu maal ", kahjuks ei ole varem lugenud, kuid praegu vaatasin et on päris huvitav 😀

22. Dec 2015, 10:42

Heli Künnapase blogi nimeks on " Minu ilus elu maal "
Loen heameelega ta blogi, väga huvitav ja haarab lugema 😀

22. Dec 2015, 10:11

Heli vahvad tegemised on blogis millel nimeks Minu ilus elu maal.

22. Dec 2015, 09:37

Heli kasutab oma blogis pealkirja Minu ilus elu maal. Olen päris palju lugenud ta blogi.