Blogikonkursi võitjad

Blogikonkursi võitjad

19. Sep 2017, 08:54

Kuni eelmise nädala lõpuni kestis tore blogikonkurss, mille raames lasime Sul kirja panna oma mõtted seoses mängimisega. Täna teeme teatavaks konkursi võitjad!

Alustuseks suur aitäh kõikidele osalejatele! Teie postitustes oli palju ilusaid mõtteid ja häid teemaarendusi, mis loodetavasti pakkusid palju lugemisrõõmu ka teistele!

Nagu lubatud on võitjaid kaks ning sel korral on nendeks kasutajad KristaJ ja MarisM!

Raamatute lugemise kohta kirjutas Krista näiteks nii: "Ma arvan, et lisaks vanema ja lapse kvaliteetajale saab läbi raamatute õpetada lastele väga palju – kui ma enda eelmises blogipostituses kirjutasin, et tahan pakkuda enda lastele võimalikult mitmekesist igapäeva, siis päris kindel on aga ka see, et ma ei saa neile näidata jääkarusid või indiaanlasi, sest meil lihtsalt pole neid kuskilt võtta. Küll aga saan ma neid kõiki tutvustada läbi raamatute."

Krista postitused on leitavad siit: http://www.emmedeklubi.ee/voistlused/manguasjade-maa-7739/

ja siit: http://www.emmedeklubi.ee/voistlused/raamatud-meie-laste-elus-7757/

Imeline sõnaseadja Maris jagas aga ühes postituses muuhulgas ka lugu sellest, kuidas peletas laste hirmu pimeduse eest:  "Kas usud, et pimedus võib olla põnev? Kas usud, et pimedus võib olla sõber? Just nii kaduski meie majast hirm pimedas magama jääda, kui ühel õhtul tuule käes õõtsuvast puust seinale tekkiv vari hakkas jutustama lugu. Lugu sellest, kuidas kaksteist kastanipoissi tahtsid külla minna tammetõru piigadele, et neid tantsupeole kutsuda. Kas ja kuidas see neil õnnestus, sellest rääkisin mina oma versiooni. Teistel õhtutel sain olla kuulaja.  Hirmutav on see, keda või mida sa ei tunne. Lapsed vaatasid varje seinal, lõid neist enda jaoks tegelased, andsid neile nimed, panid oma lugudesse ja võtsid oma unenäomaailma kaasa. Õhtud meie majas muutusid rahulikuks ja uinumine vaid kuuvalguse paistel sai peagi loomulikuks."

Marise postitused leiad siit: http://www.emmedeklubi.ee/voistlused/ei-ole-puu-aga-lehed-on-ei-ole-inimene-aga-jutustab-7745/

ja siit: http://www.emmedeklubi.ee/voistlused/kust-vikerkaar-need-varvid-saab-7726/

Palju-palju õnne teile! Palun olge nii head ja andke endast märku Emmede Klubi Facebooki lehe sõnumites, et saaksime auhinnad teie poole teele saata!


20170829110413-75852.jpg


SIPSTI.EE


20170829110603-47991.jpg

BALULA

20170829110750-37411.jpg