Blogikonkursi "Minu lapse suurim saavutus sel suvel" võitjad!

Blogikonkursi "Minu lapse suurim saavutus sel suvel" võitjad!

18. Jul 2017, 21:37 Emmede Klubi Emmede Klubi

Eelmisel nädalal alustasime blogikonkursiga, milles palusime Sul kirja panna Su lapse suurim saavutus sel suvel. Lugesime kõikide laste edusammudest suure rõõmuga ja sama rõõmsalt anname nüüd teada ka võitjad!

Master Moon Dough voolimissavi võitis kasutaja HelenT, kelle lapsel on olnud üsnagi tegus suvi: "Ta viimistleb hoolega kõndimiskunsti, ronib või püüab ronida igale poole, mis varem ülejõu käis, teeb igasuguseid muidki akrobaatilisi trikke. Veel õpib ta muudkui uusi sõnu, on kõige paim laps, kui keegi teda hoiab, avastab uusi värskeid maitseid, õpib uusi mänge ja muid oskuseid. "

Tema täismahus postituse leiad SIIT

B Kids tornimängu võitis kasutaja eveliiy, kelle laps on suve jooksul õppinud nii käputama, istuma ja end toenajal püsti ajama!

Täismahus postituse leiad SIIT

Huggies Pants püksmähkmed võitis kasutaja Margot, kelle noorem poeg on hakanud suve jooksul kõndima! 

"Ja tema hoiu näol on tegemist kohaga, millel pole oma mänguväljakut, kuna asub vanalinnas. Nii et nad jalutavad palju linnas ringi ja kõnnivad mänguväljakutele. Mu suurim hirm oligi, et ta ei saa kõndimist selgeks ja sellega läheb untsu ka kogu hoiu plaan, aga õnneks kõik laabus."

Margoti postitust saad täismahus lugeda SIIT

Palju õnne kõikidele võitjatele! Auhindade kohaletoimetamiseks saatke palun Emmede Klubi Facebooki kontole kiri, kus märgite ära enda jaoks sobiva Smartposti automaadi asukoha, oma telefoninumbri, meiliaadressi ning täisnime!

eveliiy eveliiy 19. Jul 2017, 12:01

Nii tore uudis! Suur suur aitäh 😀