AUHINNAMÄNGU: "Vasta küsimustele treeningute kohta ja võida endale vahvaid Vippa auhindu!" võitjad selgunud

AUHINNAMÄNGU: "Vasta küsimustele treeningute kohta ja võida endale vahvaid Vippa auhindu!" võitjad selgunud

25. Nov 2014, 16:48 Emmede Klubi Emmede Klubi

Seekordes auhinnamängus osalemiseks palusime teil kirja panna, kas ja millist trenni eelistate, kui tihti trenni teete, mis on suurim motivaator ja mis suurim takistus trennitegemisel.

Trumipõrinal teatame, et:

Sadasaba komplektid saavad endale - alondra83, maikenm ja sjants

20141125164751-46187.jpg

Vippa kiigulaua saab Päivi

20141125164613-11113.jpg

Võitjatele suured õnnesoovid ja auhindade nautimist! Emmede Klubi emmedele ja kõigile kommenteerijatele aitäh ja palju sportlikke päevi edaspidiseks!

Kõigil võitjatel palume oma andmed (nimi, aadress, SmartPosti automaat ja telefoninumber) saata aadressile pilleriin@emmedeklubi.ee

Uuri nende toredate eestimaiste mänguasjade kohta lähemalt:

www.vippa.ee

20141125164412-75541.jpg

OÜ Vippa on Eesti ettevõte, mille vedajateks on kaks pärimuskunsti uskuvat noort naist Pille ja Aigi.

Ettevõte toodab eelkõige eestimaiseid rahvuslikke mänguasju. Pille ja Aigi tahavad, et nii nende enda kui ka kõik teised Eesti lapsed saaksid mängida oma kodumaal valmistatud lihtsate asjadega, mis jätaksid ruumi ka iseseisvale mõtlemisele.

Erilist tähelepanu on nad pööranud mänguasjadele ja õppemängudele, mis arendavad peent käelist tegevust ja loovat mõtlemist. Juba meie esiemad arendasid oma lapsi, põimides igapäeva toimetustesse laste käelist tegevust soodustavaid ülesandeid, nagu lõnga kerimine või herneste sorteerimine. Peenmotoorika ja puutetundlikkus on olulised laste tähelepanu, mälu, mõtlemise, ruumilise taju, koordinatsiooni, kujutlusvõime ja kõne arengus. Edaspidi aitab peenmotoorika lapsel paremini riietuda, joonistada ja kirjutada. Lapse vaimse arengu kõrval peavad Pille ja Aigi oluliseks soodustada mänguliselt ka kehalist arengut. Nad tahavad, et Vippa mänguasjad oleksid nii kasulikud kui ka põnevad ja huvitavad ning kutsuksid lapsi oma kujutlusvõimet proovile panema.

Lisaks valmistab OÜ Vippa esemeid, mis muudavad Teid ja Teie kodu kaunimaks ja isikupärasemaks. Nende tooted on kaunistatud eesti rahvakultuurist pärinevate ornamentide ja mustritega, mis teevad silmale pai ning panevad jala esivanemate rütmis astuma.

Mänguasjade valmistamisel on kasutatud ka loodusele sõbralikke materjale.

20141002173613-79537.jpg

28. Dec 2014, 17:53

Väga meeldiv üllatus 😀