Auhinnamängu "VASTA JA VÕIDA: Millistel teemadel videod ja artiklid on teie jaoks kõige huvitavamad?" võitja on selgunud!

Auhinnamängu "VASTA JA VÕIDA: Millistel teemadel videod ja artiklid on teie jaoks kõige huvitavamad?" võitja on selgunud!

14. Jan 2015, 22:36 Emmede Klubi Emmede Klubi

Küsisime nii uutelt liitujatelt kui ka vanadelt olijatelt: millistel teemadel artiklid on teie jaoks kõige huvitavamad? Milliste ekspertide (lastearstide, füsioterapeutide, hambaarstide, günekoloogide jt.) arvamusi peaksime kajastama ning milliseid (tervise)probleeme nende abiga lahkama? Milliseid teemasid võiksid käsitleda meie vahva videotiimi poolt loodud videoklipid? Palusime kirja panna kõik oma arvamused, kriitika ja toredad ideed!

Täname KÕIKI auhinnamängust osavõtjaid, saime palju häid ideid, millest edaspidi kirjutada.

Võitjaks osutus sel korral MARGOT, kelle kommentaar oli järgmine:

Kuna meil on hetkel plaanis ka teine laps, siis tuleb lastel väike vanusevahe. Sellega seonduvalt olekski huvitav lugeda kõiki nende teemadega seonduvad. Alates rasedusest (rinnaga toitmise jätkamine raseduse ajal, rasedusaegsete vaevuste üleelamine, kui lisaks on kodus üks väike tegelane, kelle eest hoolitseda jne) kuni lapse saabumiseni majja. Kuidas vältida vanema lapse armukadedust, kuidas ennast jagada kahe väikse lapse vahel, kuidas sättida väikeste päevakava omavahel klappima jne! Võidu korral sooviksin auhinnaks Lego Duplo klotse! :)

20150114223251-46478.jpg

Palju õnne võitjale ja toredat ehitamist!

Auhinna kättesaamiseks võta ühendust aadressil pilleriin@emmedeklubi.ee ja saada oma nimi, aadress ning telefoninumber.

Emmede Klubi

01. Feb 2015, 19:23

Palju õnne!