"Huggies® Armastuse keeled: Armastus käib kõhu kaudu" võistluse võitjad selgunud!

"Huggies® Armastuse keeled: Armastus käib kõhu kaudu" võistluse võitjad selgunud!

01. Nov 2015, 22:45

20151101221704-99019.jpg

Auhinnalise kolmanda koha omanikuks on kasutaja Hirvemarta postitusega "Armastus käib kõhu kaudu: Purgitoidulaps". Tema kirjutas oma postituse lõpetuseks nii: 

"Ma ei saa lubada, et meie järgmine laps kasvab üles ainult koduse toiduga. Ma ei ole kunagi osanud näha tonti nendes poepüreedes. Kui lapsele need maitsevad, ta kasvab kenasti ja mis peamine - ema on selle juures rahulik ja õnnelik, siis miks mitte? See on umbes sama, mis vaielda piimapulbri ja rinnapiima andmise üle. Igaüks teeb oma lapse jaoks parimad valikud. Ahjaa, rinnapiima sai meie laps 2 ja pool aastat."

Emmede Klubi toimetus kiidab Hirvemarta mõttelaadi igati ja noogutab kaasa: parim on see, mis on parim nii lapsele kui ka emale. Kui poest ostetud beebitoit on puhta ja soola- ning suhkruvaba koostisega (mida rangelt kontrollitud purgitoidud enamasti on), ei ole see lapse tervisele kuidagimoodi halvem. Palju õnne Sulle, Sinu auhindadeks on kinkekott Salvesti toodetega ja pudipõll! 

Teise koha auhinna võidab Kristinash postituse "Armastus käib kõhu kaudu: Ise tehtud, hästi tehtud" eest. Kristina kirjutas:

"Pakkuda südamest maitsvat ja kasulikku toitu oma perele on minu jaoks väga oluline – ilmselt seetõttu ei ole mulle ka võõras helistada päeval oma vanematele ja õele, et nad on õhtul oodatud meie juurde sööma. Ühine söömine on mulle kodust kaasa pakitud traditsioon, mis jätkub kohe kindlasti. Käigu pealt söömine mulle ei istu ning olen rõõmus, et ka beebile sai maast-madalast sisse juurutatud, et süüakse laua ääres koos perega ning ilma segavate faktoriteta." 

Kristina suhtumine toidusse ning selle armastusega valmistamisse on südantsoojendav ja inspireeriv. Ka sõnu oskab Kristina kenasti ritta seada, mistõttu oli tema kirjatükk tõeliselt nauditav lugemine. Palju õnne, Kristina! Sina võidad 20€ väärtuses Salvesti Põnni tooteid ja pudipõlle!

Seekordse peaauhinna ehk hiiglasliku moonakoti Salvesti Põnni toodetega võidab endale kasutaja Kristink postitusega "Armastuse keeled: Lapsepõlvemaitsed ja -mälestused". Oma kaunilt sõnastatud postituses kirjutab Kristin nii:

"Suvehommikul paljajalu üle kääksuva palkonitrepi kastemärjale murule ja sealt otse peenrasse, kust lehtede vahelt lendab suhu suur ja mahlane maasikas. Kõrvalpeenrast välja tõmmatud porgandid, mida said jääkülma veega õues mullast kergelt loputatud ja suhu pistetud.  Vanaema metallist “käsimikseri” valju vurin. Taigna segamised ja maitsmised. Kogu maja täitev saialõhn, kui jõululaupäeval tuppa astusime. See loetelu võiks veel pikalt jätkuda.  Minu kõige ehedamad kogemused toiduga jäävad suuresti lapsepõlve, eriti esimeste eluaastate, ja vanaema juurde."

Viis, mil Kristin oma tundeid sõnadesse pani ja neid emotsioone lugejaski äratada oskas, oli suisa maagiline. Aitäh Sulle, Kristin - see annus nostalgiat ja südamesooja tegi tuju tõeliselt heaks. Ja muidugi ka palju õnne võidu puhul!

20151101225027-32493.jpg
Lastele mõeldud söögitarvikuid, korduvkasutatavaid toidutuube jt. söömist hõlbustavaid tarvikuid müüva veebipoe Sipsti.ee poolt välja pandud auhinna usinaimale kommenteerijale võidab kasutaja Irinaaa. Palju õnne Sulle! 

20151101225320-72612.jpg

Lohutusauhinna võitjaks on seekord kasutaja Mmeriliii postitusega "Armastus käib kõhu kaudu: Paku lapsele vaid parimat!". Beebile lisatoidu pakkumisest kirjutas Merili nii:

"Beebitoitu valmistades pean silmas seda, et kasutaksin kohalikku toorainet ning et see oleks värske. Beebidele pole vaja toidule lisada soola, suhkrut ega muid maitseaineid. Nad on alles nii tillukesed, avastavad kõiki uusi värve ja maitseid ning iga uus proovitav asi on nende jaoks erilise maitsega. Beebid ei oska arvata, kas toidus on nüüd soola või suhkrut või midagi muud puudu, sest nad alles õpivad tundma õuna hapukat maitset, ploomi magusust jne."

Palju õnne, Merili! Sinu auhinnaks on Huggies® "Armastuse keeled" logoga kaisukaru (kõrgus 20 cm, laius 19 cm) ja üks Huggies® toode sinu vabal valikul!


Auhindade kättesaamiseks palume teil meiega ühendust võtta aadressil mirjam.hunt@emmedeklubi.ee ning lisada kirjale Smartposti jaoks vajalikud andmed. Lohutusauhinna võitjalt palume nime, postiaadressi (indeksiga) ning telefoninumbrit!


Emmede Klubi tänab kõiki osalejaid ning ootab teid osalema järgmiseski armastusteemalises võistluses, millega teeme algust juba homme! 
 

11. Nov 2015, 18:57

Õnnesoovid kõigile võitjatele! Saatsin kirja oma andmetega, aga pole vastust saanud. Loodan, et saite mu andmed kätte. Tervitades, Merily 😀

Mirjam Mirjam 02. Nov 2015, 23:02 Mmai

Oi, pagan... suures hirmus võitjaid õigel ajal loosimata jätta (Emmede Klubi eelmisel toimetusel oli suuri-suuri pahandusi loosimata ja kätte toimetamata auhindadega ja me püüame kõigest väest inimeste usaldust taas võita) tegime hoopis teistpidi vea. Palun väga vabandust! Liigne agarus on tihti ogarus... Luban, et edaspidi oleme hoolikamad!

02. Nov 2015, 20:28

Palju õnne kõikidele võitjatele, aga tuletaks korraldajatele meelde, et nad 1) vaataksid kalendrisse või 2) loeksid, mida nad ise kirjutanud on. Nimelt oli kirjas, et: "Blogivõistluses osalemiseks on aega 02. novembrini (k.a.). Auhindade võitjad loosime 03. novembril. " ... Ehk siis tundub, et koguni kaks päeva liiga vara loosisite/valisite oma võitjad, kuna antud postitus kannab 1.nov kuupäeva.

Irinaaa Irinaaa 02. Nov 2015, 08:15

Suur aitäh! Palju õnne teistele võitjatele! 😀