Värsked vanemad saavad tänu Pranamat ECOle stressile ja seljavalule hüvasti öelda

Värsked vanemad saavad tänu Pranamat ECOle stressile ja seljavalule hüvasti öelda

07. May 2019, 16:42 Emmede Klubi Emmede Klubi

Artikli on Sinuni toonud Pranamat Eco

 

Millest unistab iga värske ema? Kui oled värskelt emaks saanud, siis tead kindlasti vastust. Ajast. Iseendale pühendatavast ajast, et magada, lõõgastuda ja jõudu koguda.

Uni on tervise jaoks äärmiselt oluline ning unepuudus võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. 

Pärast tunnist vannitamist, unelaulu ja rinnaga toitmist paneme lõpuks lapse magama ja võiksime puhata, aga uni ei tule.  Mõtleme, mida täna tegime, mis tegemata jäi ning hakkame homset planeerima. See on nagu nõiaring.

Ja seljavalu on samuti värske ema igapäevane kaaslane. Toidame, kanname ja vannitame oma last üsna ebamugavas asendis ja teeme seda üha uuesti. Tihti kasutame nendeks tegevusteks ühte keha poolt rohkem kui teist ja see tekitab lihastes pinget. Lapse kasvades kasvab ka pinge seljas. Ja pingega kaasneb valu.   

 

Lõpuks oleme leidnud naturaalse ja tervikliku lahenduse, mis “laeb Sinu patareid”, lõõgastab keha ja vaimu ning mis kõige tähtsam – parandab une kvaliteeti ja hoiab ära pingete tekkimise seljas. See on Pranamat ECO – terapeutiline akupressuuri massaažimatt.

On ütlematagi selge, et valuvaigistid ei ole kõigile igapäevase valu leevendamiseks parim lahendus ja kindlasti ei sobi need rinnaga toitvale emale.  Pranamat ECO on suurepärane lahendus neile, kes on valinud naturaalse ja ökoloogilise elustiili. Massaažimati efektiivsus põhineb akupressuuri peamistel printsiipidel. Pranamat ECO lootosõie kujulised massaažielemendid masseerivad keha ja toimivad bioloogiliselt aktiivsetel punktidel ja meridiaanidel. Massaaž stimuleerib närvikeskusi, parandab vere- ja lümfivoolu ning rikastab keha intensiivselt hapnikuga. Regulaarne massaaž aitab tugevdada immuunsüsteemi ja vähendada seljavaluga seotud põletikulisi protsesse.

 

Hüvasti seljavalu!

Massaaži jooksul kiirendavad Pranamat ECO teravad massaažinupud verevoolu, mis omakorda annab lihastele rohkem hapnikku ja toitaineid. Massaaž leevendab lihaspinget ja -krampe, mis on peamisteks selja-, kaela- ja õlavalu põhjusteks. 

Valu leevendavad ka endorfiinidlooduslikud valuvaigistid, mis vabanevad kehas massaaži ajal.

Puhka ja taastu!

Ainult 15-20 minutit puhkust Pranamat ECOl stimuleerib närvisüsteemi ja vabastab endorfiine. Lisaks valuvaigistavale ja stressivastasele mõjule vähendab see ka ärevust ning suurendab üldist rahulolu- ja turvatunnet. 

Regulaarsed massaažiseansid aitavad toime tulla stressi ja ülekoormusega, taastada energiat ning parandada keskendumisvõimet.

Pranamat ECO – Sinu energia allikas!

Kui 5-10 minutit vaba aega Sinu kiires päevarütmis ei ole puhkuseks piisav, siis kasuta seda aega energiasüstiks Pranamat ECOga. Lahkud massaažimatilt uute, värskemate tunnetega ja Sul on igapäevatoimetusteks jälle jõudu.  

Kui kasutad Pranamat ECOt pikka aega regulaarselt enne magamaminekut, parandab see une kvaliteeti ja muudab Sinu hommikusi tundeid.

Rohkem energiat tähendab paremat tuju ja tugevamat tervist.

Hellitage end ja oma lähedasi väärtusliku massaažiga kodust lahkumata.

Pranamat ECO - 100% keskkonnasõbralik Euroopas toodetud massaažimatt.

Rohkem infot: www.pranamat.ee

Facebook: www.facebook.com/PranamatECOEesti

Instagram: https://www.instagram.com/pranamat_eesti