Väike Stefan testib Philips Avent koolikutevastast lutipudelit

Väike Stefan testib Philips Avent koolikutevastast lutipudelit

16. Dec 2019, 13:43 Emmede Klubi Emmede Klubi

"Lapse emotsioonid peale uut pudelit," kirjutas Stefani ema Kristin lõbusate piltide allkirjaks. 

Saatsime Emmede Klubi kasutajatele testimiseks Philips Avent Airfree koolikutevastased lutipudelid. Väike Stefan (kelle arvustuseks võib pidada rõõmsameelseid pilte ülal) kasutas seda paar nädalat ning ema Kristin pani kirja omapoolse arvustuse: 

"Esialgu tundus et laps ei oska sellest pudelilutist imeda - aina laksutas kui imeda püüdis. Võimalik et see tulenes ka sellest, et varasemalt on meil kasutuses teistsugune lutipudel olnud, mille lutt teise kujuga ja ta lihtsalt ei osanud seda õigesti haarata suuga.

Laksutamist on nüüd endiselt, kuid see ei ole nii häiriv. Veidi lihtsalt rohkem piima voolab suunurkadest välja. Võrreldes teiste pudelitega, mida oleme varem kasutanud (juhin tähelepanu, et me oleme kõikvõimalikke variante katsetanud, et leida see sobiv), tundub antud lutipudel meile kõige sobivam. 

Pudeli sees olev süsteem, mis hoiab lutiosa õhuvaba, on imeline! Meie toidukogused teiste pudelitega olid 110-120ml. Selle pudeliga jäi Stefanil 120ml isegi väheks ja pidin talle 60ml lisaks veel tegema!

Tähendab, et laps saab nii suurel määral vähem õhku pudelist, et makku mahub toitu rohkem. Ta on suhteliselt ahnitseja ja tahaks võimalikult kiiresti kõhu täis saada, seega õhu sisse ahmimine oli meie jaoks suur probleem.


Samuti on selle pudeliga minu jaoks väga mugav, et ma ei pea ulmeliselt kallutama ja last praktiliselt pikali panema, et saada pudelist viimased tilgad kätte - lutiosa hoiab selle nii mõnusalt piima täis ka siis, kui süüa on jäänud veel paarkümmend milliliitrit piima. Oleme väga rahul antud pudeliga ja kindlasti soovitame ka edasi! ?"