Tänu rinnapumbale sai isa öisel söötmisel abiks olla

Tänu rinnapumbale sai isa öisel söötmisel abiks olla

19. Dec 2019, 10:52 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ühena testijatest sai Philips Avent rinnapumba endale ka Auli, kes oli varemalt kasutanud vaid elektrilist rinnapumpa. Ta kirjutab oma kogemusest nii:

"Mina sain Avent manuaalse rinnapumba kätte kui laps oli kuu vanune. Selleks ajaks oli olnud nii mõnigi magamata öö. Tänu rinnapumbale sai vähemalt ühe öise söötmise teha lapse isa ja mina sain magada.

Varasem kogemus oli mul sünnitusmajas elektrilise rinnapumbaga. Alguses arvasin, et manuaalse rinnapumbaga on kogu protsess tülikam, aga tegelikult on manuaalse rinnapumbaga mugavam.

Philips Avent manuaalset rinnapumpa saab mugavalt kasutada igal pool ja ei pea arvestama vooluvõrguga. Pumpa on lihtne lahti võtta ja puhastada/steriliseerida ning kokku tagasi käib ka lihtsasti.

Pumbata on väga mugav ühe käega, kui on piimapais suurematel rindadel (D/E korv), aga kahjuks tühjema rinnapuhul on raskem vaakumit saada, sel juhul tuleb kahe käega pumbata.

Kaasasolev pudel on küll ainult 125ml, aga jaekaubandusest on võimalik osta suuremaid Aventi pudeleid. Pudel on ka kergesti pestav, isegi elukaaslane sai hakkama. :D Lapsele pudeli lutt väga sobis.

Üldujuhul olen väga rahul selle Philips Avent manuaalse rinnapumbaga, sest saan aru et kasutusel tekkivad ebamugavused on tingitud minu rindade eripärast."

Aitäh Sulle toreda arvustuse eest, Auli!