Suve hirm - tselluliit. Kuidas sellest kodustes tingimustes vabaneda?

Suve hirm - tselluliit. Kuidas sellest kodustes tingimustes vabaneda?

05. May 2019, 07:55 Emmede Klubi Emmede Klubi

Artikli on Sinuni toonud Pranamat Eco

Kui termomeeter näitab suve saabumist, rändavad paksud joped kapisügavusse ja algab lühikeste pükste hooaeg. On aeg oma naha peale mõelda.

Isegi kui Sa ei kavatse bikiinides randa minna, tahad ikkagi et käed, õlad, selg ja jalad päikesevalgust näeksid. Õnneks ei ole Sul vaja enam oma jalgu suvekuumuses pikkade pükste alla peita ning teha suuri jõupingutusi oma naha ideaalses vormis hoidmiseks. Meil on Sulle lahendus - Pranamat ECO massaažimatt - kiire ja tõhus viis igavesest naisteprobleemist - tselluliidist vabanemiseks.   

Paljud naised arvavad, et kodustes tingimustes pole võimalik tselluliidist vabaneda, kuid see ei ole tõsi. Samal ajal, kui populaarseimad meetodid nõuavad üsna palju aega ja raha, saad Pranamat ECOga lühikese aja jooksul sileda ja terve välimusega naha. 

Pranamat ECO massaažimati kasutamine 2 korda päevas 15 minuti vältel parandab Sinu naha mikrotsirkulatsiooni. 

Kuidas?

See on lihtne! Pranamat ECO teeb Sulle akupressuurmassaaži kohe kui matti kasutad.  

Veelgi parema tulemuse saavutamiseks kasuta ära aega pärast massaaži, mil nahk on veel kuum ja kanna nahale õlisegu, mille saad kodus ise valmistada. Lisa oliivõlile 2-3 tilka eeterlikku õli ja kanna segu otse probleemsetele piirkondadele. 

Korrates protseduuri regulaarselt, näed esimesi tulemusi juba 14 päeva pärast.

Tselluliit ei ole ainult kosmeetiline probleem, vaid on seotud ka nahaaluse rasvakihi struktuuriliste muudatustega, mis omakorda põhjustavad vere- ja lümfivoolu vähenemist. 

Kollageenikiudude vahel paiknevate rasvarakkude spetsiifiline struktuur tähendab, et need kahjustatud rakud ei saa kehast liigsete toksiinide tõttu piisavalt toitaineid ja hapnikku ning selle tulemusena ei välju kehast toksilised jääkained.

Massaaž on üks tõhusamaid viise tselluliidi vastu võitlemiseks. 

Pranamat ECO regulaarne kasutamine (4-5 päeva nädalas) probleemsetes piirkondades tagab mitte ainult rasva kadumise, vaid ka naha seisundi olulise paranemise neis piirkondades - nahk muutub pringiks ja elastseks.   

Pranamat ECO massaažimatt aitab Sul ilma dieedi ja erilise füüsilise pingutuseta kodustes tingimustes "apelsinikoorenahast" vabaneda parandades mikrotsirkulatsiooni ja taastades ainevahetust.  

Lisainfot Pranamat ECO kasutusvõimaluste kohta leiad: https://pranamat.ee/text/howitwork/86-tselluliit

Facebook: https://www.facebook.com/PranamatEesti/

Instagram: https://www.instagram.com/pranamat_eesti/