Soovid testida Philips Avent Natural lutipudelit? Vaata siia!

Soovid testida Philips Avent Natural lutipudelit? Vaata siia!

04. Feb 2020, 10:12 Emmede Klubi Emmede Klubi

Taaskord otsivad Emmede Klubi ja Philips Avent tootetestijaid. Seekord soovime Emmede Klubi lugejate hulgast leida testijaid Philips Avent Natural lutipudelitele!

Veebruarikuus saadame pudelid neljale Eesti emale, kes saavad koos lapsega selle pudeli proovile panna ning oma kogemust Emmede Klubi portaali vahendusel teiste emadega jagada.

Loomulik viis pudeliga toitmiseks

Meie Natural pudelite ülipehme lutt sarnaneb veelgi rohkem rinnaga. Lai rinnakujuline lutt, paindlik spiraalne disain ja ovaalsed süvendid võimaldavad loomulikku haaramist, tänu millele saab lihtsasti kombineerida rinna ja pudeliga toitmist.

·         Loomulik haaramine tänu rinnakujulisele lutile

·         Rinda meenutav ülipehme lutt

·         Ovaalsete süvenditega elastne spiraalne disain

·         Koolikutevastane klapp, mis vähendab koolikuid ja rahutust

·         Saadaval erineva voolukiirusega lutid

·         Ergonoomiline kuju maksimaalseks mugavuseks

·         Lihtne kasutada ja puhastada, kiire ja lihtne kokku panna.

·         Ühildub Philips Avent Naturali tootevalikuga

·         See pudel on BPA-vaba*

* 0% BPA-d, vastavalt EL-i määrusele 10/2011

Lisateavet: www.philips.ee/avent
 

Kuidas tootetestijaks saada?

Kommenteeri siia oma lapse vanus, meiliaadress ning põhjus, miks just Sina võiksid selle lutipudeli testijaks saada! Testijad valime välja 7. veebruaril!

TÄHTIS!

Pane tähele, et kui tootetestijaks osutud Sina, vajame toote kohaletoimetamise andmeid (nimi, aadress, postiindeks) hiljemalt 10. veebruariks! Tootearvustust koos piltidega ootame veebruarikuu jooksul.

 

MerlinTam MerlinTam 09. Feb 2020, 15:51

Meie sooviks testida. Tüdruk 2 nädalane ja peame lisaks rinnapiimale andma ka lisatoitu. Praeguse lutipudeliga tuleb õhku palju sisse ja lapsel ei tule krooksud hästi välja.
merlin.tammar@gmail.com

Kaia Teder Kaia Teder 06. Feb 2020, 18:56

Mina sooviks testida. Minul beebi kohekohe 5 kuune. Email Tederkaia@gmail.com

Kaidim Kaidim 06. Feb 2020, 15:19

Meie beebi on 7 kuune. Oleme katsetanud NUK ja advent, medela lutipudeleid aga parimaks sõbraks saanud Advent. Sooviks ka proovida advent natural pudelit, sest igapäevaselt sööb laps lutipudelist ja praegune pudel laseb lapsele liiga palju õhku vahele. kaidimyyrsepp@gmail.com

Annelyy Annelyy 05. Feb 2020, 16:08

Meie beebsu varsti seitsme nädala vanune. Saab rinnapiima vahel pudelist, et issi saaks sama söötmisrõõmu mis emmegi. Ja oleme uue ja parema lutipudeli otsingul,et beebsul veelgi parem oleks toituda.
Annely.viigim2e@gmail.com

Kristin Jakobson Kristin Jakobson 05. Feb 2020, 08:51

Stefan on 5-kuune. Oleme katsetanud Philipsi koolikutevastast pudelit ja see oli suurepärane. Sooviks väga ka Natural pudelit testida! Lisaks seisavad meil kiirema voolavusega lutid (kuna emme ostis valele pudelile) mis sobivad Natural pudeliga. Siis saaks need ka kasutusse võtta. Kristin.jakobson@hotmail.com

Mänd Marje Mänd Marje 05. Feb 2020, 08:16

Soovin testijakas. Meie Desire on 2 kuu vanune. Tema saab nii rinnapiima kui ka rpa juurde pudelist. Nüüd olekski vaja juba suuremat pudelit 😀

Siret Bogdanov Siret Bogdanov 05. Feb 2020, 02:44

4kuune, olen uue pudeli otsingul. Kahjuks vana pudel ei sobi enam meile.
Bogdanovsiret@gmail.com

Majbritt Viiron Majbritt Viiron 04. Feb 2020, 23:17

Sooviksin proovida kohe kohe 3-kuuseks saava rinnalapsega. Vaja varsti kord nädalas ~4h tundi lapsest eemal olla ja ehk see pudel sobiks talle tissi asenduseks 😛 majbrittviiron@gmail.com

Katrin Charles Katrin Charles 04. Feb 2020, 14:56

Olen uuesti emaks saanud 43 aastaselt. Eelmise aasta märtsis sündis meie Suur Ime- tütar Mila Samara 11 kuune praegu. Nimelt olen ma 8 a tagasi läbi teinud rinnavähi võitluse koos keemiate ja kiiritustega. Ja 5 a kestis ka hormoonravi, mis välistas igasuguse lapsesaamise. Kuniks eelmisel aastal sain suure üllatuse, 2 triipu rasedustestil! Arstide sõnul on rasestumine peale rinnavähki üsna haruldane.
Mila on saanud rpa sünnist saati.

Anu2002 Anu2002 04. Feb 2020, 12:26

Meie poiss on aastane ja kasutab teie pudeleid. Ehk on see uus veel parem kui siiani teised.

Maris Millistvere Maris Millistvere 04. Feb 2020, 12:23

Minu segapaarist kaksikud beebid said täna kahe kuuseks. Kasutame pudeleid igapäevaselt, sest kaksikuid rinnale panna pole alati kõige lihtsam tegevus ja alati on tore midagi uut proovida, eriti kui ei tea midagi muud / paremat soovida 😀
maris.millistvere@gmail.com

Kati Rahuoja Kati Rahuoja 04. Feb 2020, 11:20

Jakob-Robert saab 21.veebruar 6.kuuseks. Seega tuleb igasuguste luttide väljavahetus. Olen just ristteel et kas jätkata praeguse firmaga või katsetada midagi uut. Hea meelega prooviks Avent tooteid, sest need tunduvad lapsele suupärased. katirahuoja@gmail.com

Gerta Jaanson Gerta Jaanson 04. Feb 2020, 10:49

Minu beebi saab 11.02 3-kuuseks. Pudeliga toitmine on oma jagu peavalu tekitav, sest siiani pudelid, mida katsetanud oleme, ei sobi. Ehk sobiks siis Avendi oma, mis veel proovimata on.
gjaanson@gmail.com

MidagiSulle- MidagiSulle- 04. Feb 2020, 10:35

Beebi on veidi üle 5 kuu.
Meeldivad Aventi pudelid ja kasutame ka anti colic pudelit, kuid sellel veidi liiga jäik lutiots beebi jaoks. sooviks väga proovida, kas ka see oleks lapse jaoks mugavam.
Krissuol2n@hotmail.com

Olga Olga 04. Feb 2020, 10:34

2 kuud, olgagetman1993@gmail.com, pole siiani kõige paremat pudelit leidnud, ühte ei soovi, teisega ajab toitu välja