Soovid tasuta testida Philips Avent rinnapumpa? Vaata siia!

Soovid tasuta testida Philips Avent rinnapumpa? Vaata siia!

20. Nov 2019, 16:23 Emmede Klubi Emmede Klubi

Jõuluaeg on kohe-kohe käes ja tõenäoliselt seisab Sinulgi ees jõulupidusid, kontserte ja koosviibimisi, mida tahaksid tunniks-kaheks väisata ilma beebit puusal kaasas kandmata. ??

Kui ema tunneb end mugavalt ja rahulikuna, vallandub piim hõlpsamini - seetõttu ongi Philips Avent loonud oma kõige mugavama rinnapumba. Nüüd annamegi kolmele Emmede Klubi lugejale võimaluse niisugune rinnapump testimiseks endale saada!

Spetsiaalne kuju tagab lõõgastava asendi

Tänu rinnapumba ainulaadsele kujule voolab piim rinnast otse lutipudelisse, isegi sirge seljaga istudes. See tähendab, et saate istuda pumpamise ajal mugavamas asendis: te ei pea selleks ettepoole kummarduma, et kogu piim pudelisse voolaks. Mugav istumisasend ja lõõgastunud olek pumpamise ajal aitavad kaasa piima hõlpsamale voolamisele.

Pehme massaažipadi stimuleerib piima voolamist

Piimavoolu mugavaks ja õrnaks stimuleerimiseks on meie massaažipadjal uus sametpehme pealispind, mis tundub naha vastas soe. Lehekujuline padjake on disainitud nii, et see imiteerib õrnalt teie beebi imemisliigutusi, et piima eritumist stimuleerida.

Kerge kompaktne disain

Rinnapump on väike ja kerge, mistõttu on seda lihtne hoiundada ja transportida ning pumpamine on ringi liikudes diskreetsem.

Rohkem infot: www.philips.ee/avent

  • Kliiniliselt tõestatud mugavus. Katses osalenud 110 ema eelistasid juhtiva konkurendi tootega võrreldes Philips Aventi toodet.
  • Suurem mugavus: 73% Ühendkuningriigi 73-st rinnaga toitvast emast leidis, et see rinnapump oli mugavam kui nende senine rinnapump (tavaline turul müüdav kaubamärk).
  • Sõltumatud teadusuuringud on tõestanud, et stressitaseme ja piima tekkimise vahel võib olla seos. Vt: www.philips.com/avent
  • BPA-vaba rinnapump: seotud ainult pudeli ja teiste rinnapiimaga kokkupuutuvate osadega. Kooskõlas ELi määrusega nr 10/2011

Kuidas tootetestijaks saada?

Kommenteeri selle pildi alla oma lapse vanus, meiliaadress ning põhjus, miks just Sina võiksid rinnapumba testijaks saada! Testijad valime välja 22. novembril!

TÄHTIS!

Pane tähele, et kui tootetestijaks osutud Sina, vajame toote kohaletoimetamise andmeid (nimi, aadress, postiindeks) hiljemalt 25. novembriks! Tootearvustust koos piltidega ootame hiljemalt 11. detsembriks.