SLIMMi abil raseduseelsesse figuuri

SLIMMi abil raseduseelsesse figuuri

22. Jul 2019, 09:38 Emmede Klubi Emmede Klubi

Postituse toob Sinuni SLIMM ilu-ja kehasalong

 

SLIMM on Tallinna kesklinna ilu- ja kehasalong. SLIMM hakkab Sulle kindlasti meeldima, sest SLIMMI mees- ja naiskonda kuuluvad oma ala professionaalid, kes omavad pikaaegset kogemust Eesti tuntud ilukliinikutest ja kehastuudiotest. SLIMMI eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid teenuseid, kuid taskukohaste hindade ja üliprofessionaalse kliendikogemusega. SLIMM on koht kus turgutada lisaks kehale ka hinge - koht kuhu põgeneda igapäevarutiinist või põigata läbi kasvõi keset päeva. Valikus on LPG hooldused; EMS treening; Rullmassaaž; Kehamähised; Näohooldused; RF-Lifting; Kavitatsioon; Lipo Laser; Kosmeetiku teenused jpt

Beebi on juba mõnda aega tagasi sündinud, või on figuurijärgsel taastamisel muud probleemid? Kuid kuidas taastada endine figuur tervislikult? Naise keha muutub rasedusega. Öelgu naised mida soovivad, aga head (sünnituseelset) vormi soovivad saavutada meist enamik. Olgugi et see pole sugugi nii lihtne. Kuigi mõne sotsiaalmeedia mõjutaja #postpartum pildid võivad sellise mulje jätta küll.

Kehaprotseduure võib olenevalt probleemist jaotada erinevateks harudeks. Sellest tulenevalt on erinevatest probleemidest vabanemiseks ka erinevad protseduurid. Enamik naisi ei tea, et terve elu ebamugavusi tekitanud kehaprobleemidest on võimalik vabaneda valuta ja tulemuslikult ka süstide ja skalpellita. Näiteks on võimalik üsna lihtsalt ja mugavalt taastada üsna tavapärast lõtvunud nahka, kaotada venitusarme või tselluliiti.

Kõige sagedamini satuvad SLIMMi hiljuti sünnitanud naised, kes soovivad kohe rasedusjärgse figuuri taastamisega alustada. Riskide maandamiseks soovitame oodata seni, kuni beebi saab lisaks rinnapiimale ka tahket toitu. Pärast sünnitust on kõhu- ja vaagnapõhjalihased välja venitatud ja kuigi ilmselt on Sinu soov võimalikult kiiresti oma figuur taastada ja beebikilod kaotada, siis anna kehale veidi aega taastumiseks. Meie hea eelis on see, et kehasalongis on vajadusel olemas ka abikäsi lastehoiu näol. Sina tule ja puhka kuni pisike magab või lõbusalt ringi müttab. Meie juures on see üsna tavaline.

Kuid missuguseid protseduurid toovad enim tulemusi ja on meie klientide poolt enim kiidetud? See oleneb personaalsest probleemist ning eripäradest. 

LPG massaaž - aitab parandada naha toonust, väljutada toksiine, siluda tselluliiti ning vabaneda lihaspingetest. Rohkem pööratakse tähelepanu probleemsematele piirkondadele (puusad, kõht, tuharad jne). Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame aktiivse 10x kuuri ajal 2-3 protseduuri nädalas. 

EMS XBody treening - aitab vabaneda seljavaludest, põletada rasva, toetada rasedusjärgse figuuri taastamist, suurendada maksimaalse jõu näitajaid ning sobib suurepäraselt ka kiire elutempoga inimesele (20 min), keda personaaltreener samal ajal vastavalt võimekusele juhendab. Lisaks sellele on sirglihaste lahknemine (diastaas) näidustus. Treeningriietus, käterätt, vesi ning pesemisvõimalused meie poolt. 

100% NATURE kehamähis -  LOODUSLIKE ÕLIDE EKSTRAKTIDE JA TOIMEAINETEGA puuvillaste kehamähistega vabaned liigsetest sentimeetritest, tursetest ja tselluliidi ilmingutest. Lisaks sellele aitad kaasa rasvapõletusele ja parandad naha struktuuri, toonust ja elastsust ning aitad väljutada kehast liigset vedelikku. Kui soovid silmnähtavaid tulemusi ning kaalu langetada, siis on soovituslik teha seda mähiste ja LPG/rullmassaaži kuurina.

RF-Lifting - RF lained tekitavad naha tiheduse suurenemise, tagades visuaalse naha pinguldumise efekti. Naha tasandamine, tema elastsuse ja tugevuse tõstmine, venitusarmide eemaldamine. Toimub rasvaladestuste lõhkumine kõige probleemsemates piirkondades: puusade, kõhu ja istmiku piirkonnas.

Alati ei pruugi probleem lüüa välja tselluliidi või ülekaaluna. Kas teadsid, et vajalike toitainete defitsiidi ning vähese füüsilise aktiivsuse tõttu on tänapäeval paljude inimeste lümfisüsteem koormatud? Järgnevad sümptomid on märgiks sellest, et lümfisüsteem on saastunud ning organismi oleks tarvis põhjaliku kuuri abil aidata.

Vaevled nende sümptomite käes? 

Nahaprobleemid

Artriit

Seletamatud vigastused

Sagedased peavalud

Krooniline väsimus/kurnatus

Seedehäired

Kui vastasid jah, siis oleks tugevalt soovituslik kaaluda eelmainitud meetodeid, mis aitavad lümfisüsteemi puhastada ning selle efektiivset talitlust taastada. 

Tuleks siiski meeles pidada, et protseduurid  toimivad kõige efektiivsemalt koostöös õige toitumise ning aktiivse eluviisiga. Meie aastatepikkuse kogemusega spetsialistid teostavad esmalt tasuta konsultatsiooni ning selgitavad välja spetsiaalselt Sinu kehale ning probleemidele vastavad protseduurid ja panevad need ka paberile kirja. Soovi korral jagame ka toitumise ning treeningutega seotud nippe. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame esialgu läbida spetsialisti poolt koostatud aktiivne kuur, mis hõlmab 2-3 protseduuri nädalas. 

PS! Emmede Klubi Facebookis läheb õhtul käima üks eriti hea loosimine, hoia silm peal!

Rohkem informatsiooni:

Facebook: “slimmstudio”

Instagram: “slimm_studio”

 

Broneerimine:

https://book.saloninfra.ee/slimm

info@slimm.ee

+372 5698 3003