Sälisell haiglakott: Ideaalne peatselt sünnitavale naisele!

Sälisell haiglakott: Ideaalne peatselt sünnitavale naisele!

23. Jan 2019, 15:23 Emmede Klubi Emmede Klubi

Artikli on Sinuni toonud Sälisell

 

Head lapseootel emmed, see pöördumine on Teile - Kui teil on haiglakoti pakkimine parasjagu pooleli, või ei ole veel alustanudki, siis võtke vabalt, sest Sälisell on pakkinud selle Teie eest. See ongi täpselt see kott, kus on kõik vajalik juba sees. Kaasa jääb veel võtta telefon ja laadija.

Mida võiks mõelda üks haiglasse sünnitama suunduv ema? Kindlasti seda, et sünnitus hästi läheks ja lapsega kõik korras oleks. Ent sünnitaja vajadusi mõistab vaid teine sünnitaja, mistõttu oleme lapseootel emade elu natukene lihtsamaks teinud. Mis on peamine- Sälisell ei kasuta laiatarbekosmeetikat, sestap leiad kotist alati palju kodumaiseid ja allergiavabu tooteid. Kui sisu on kasutatud, sobib tühi kott hiljem ideaalseks turukotiks, mida kaunistab eriti armas ja mahedates toonides Sälisell karussell.

 ️Sälisell kott on ka praktiline ja armas kingitus:

  • Dekreeti minevale töötajale
  • Oma lapseootel naisele
  • Armsale sõbrannale
  • Iseendale

 Miks ja mida leiad Sälisell haiglakotist?

-  JOIK Eriti õrn ihukreem mandlipiimaga ei ole üldsegi mitte vajalik ainult beebile, vaid päästab ka emme päeva (naha) ebameeldiva kuivuse eest ja seda nahasõbralikul moel.

-  JOIK eriti õrna kehaseebi võib samuti kaasa võtta emme oma esimeseks dušiks peale rasket tööd, kuid on ka täiesti ohutu uuele beebile.

- Teadagi käib hormoonide möll ka pikalt peale sünnitust. Üheks suureks abimeheks pärast kosutavat duši on JOIK neutraalne deodorant.

-  Sünnitusel veedad palju aega suu lahti, et hingamine oleks õige, mistõttu võib tekkida ebameeldiv huulte kuivus ja lõhenemine. Sellest murest päästab taaskord JOIK oma sügavniisutava huulepalsamiga 

- Haigla pesuruumide seintel pesitseb tihtipeale ainult ühe pumbaga pesuvahend, mis üldsegi ei pruugi igale naha-või juuksetüübile sobida. Sestap oleme haiglakotti pannud Nurme Looduskosmeetika shampooni&palsami, et tunneksid ennast tõeliselt hoolitsetuna ka peale esimest pesu.

- Tervislik seisund pärast sünnitust on kõigil väga erinev, kuid igaks juhuks oleme kotti lisanud ka Ecozone niisked salvrätikud juhuks, kui emmele tundub koos beebiga tee kraanikausini mingil hetkel liiga pikk

- ...sama jutt kehtib ka Moltex Nature mähkmete kohta. Kuigi haiglates on enamasti mähkmed olemas, on hea, kui alati kohe tõusma ei pea ja mähe on oma kotist kohe võtta.

-  Humble Brush hambahari oma lõbusate toonidega aitab hoolitseda suuhügieeni eest..

- ...ja seda koos Coslys hambapesu geeliga 

- Patsikumm võib olla tõeline päästja, sest soengu sättimisega pole sünnituse ajal kellelgi aega tegeleda. Igaks juhuks on neid kotis kaks.

- Rapuntzel Power Mix batoon on tõeline SOS snäkk! Sünnitus ei hüüa tulles ja kui on minek, laeb see batoon kiirelt akud täis 

- Magusaisu aitavad tervislikul moel rahuldada Yummikomm mahedad kummikommid (päris mahlast)

- Tena Lady Maxi sidemed on asendamatuks abimeheks Sinu haiglakotis, püüdes kinni kõik, mis vaja püüda on...

Kotti saab alati valida tasuta kingituse! Valikut näed siin: www.salisell.ee/kingitusedValikus on kolme erisuuruses kotti, loetud nimekirjas on suurima koti sisu.

Meie kotist leiad ka alati peotäie põnevaid testreid, seda olenemata koti suurusest.Haiglakoti pakkis Sinu eest Sälisell 
www.salisell.ee
facebook.com/saliselll