Saadame kolmele perele testimiseks Philips Avent kaameraga beebimonitori!

Saadame kolmele perele testimiseks Philips Avent kaameraga beebimonitori!

10. Apr 12:56 Emmede Klubi Emmede Klubi

Philips Avent Connected kaameraga beebimonitor aitab sul oma last kõikjal turvaliselt jälgida. Olgu beebi siis oma toas või rõdul tukkumas, HD-kaamerale võimaldab rakenduse Baby Monitor+ abil last oma nutiseadmest jälgida ja kahepoolse turvalise vestluse funktsioon võimaldab oma beebiga kiiresti suhelda ja teda rahustada juba enne, kui ise temani jõuad. 

Saadame kolmele perele testimiseks Philips Avent kaameraga beebimonitori! Kui soovid toodet testida, saasa oma soov vastavalt selle artikli jaluses olevatele juhistele. 

 

Philips Avent Connected kaameraga beebimonitor

Loodud teid alati beebiga ühenduses hoidma

Secure Connect süsteem kasutab mitmeid krüptitud linke beebiseadme ühendamiseks rakendusega, et tagada turvaline ja privaatne ühendus.

Full HD kaamera öönägemisrežiimi ja digitaalse suumiga

Kuulete pisimatki naeru, lalinat ja luksatust täiesti selgelt. Beebiseade kasutab öönägemisrežiimi ja digitaalsuumiga täis-HD-kaamerat, mis esitab selge pildi teie beebist nii päeval kui ka öösel.

Vaadage iga liigutust, kuulake iga iitsatust

Näete ja kuulete oma last kodus ja eemal, kasutades rakendust Philips Avent Baby Monitor+. WiFi või mobiilse interneti abil saate jälgida ja rahustada last kõikjalt.

Mitte kunagi liiga soe ega külm, alati paras

Kõrge ja madala temperatuuri hoiatuste abil aitab integreeritud toatermomeeter tagada teie lapsele mugava keskkonna. Just paras kogus hubasust ideaalseks puhkuseks.

Rahulikud uinakuajad rahustava ja ümbrust valgustava öölambiga

Andke oma lapse toale rahustav kuma beebiseadme integreeritud öölambiga. Lülitage see sisse ja välja või reguleerige selle valgust Baby Monitor+ rakenduse abil.

Jäädvustage rakenduse abil iga väärtuslik hetk

Pildistage oma beebit ja jäädvustage tema iga väärtuslik hetk rakenduse Baby Monitor+ abil.

Rääkige oma lapsega ja kuulake teda samal ajal

Enam pole raadiosaatjaid vaja! Meie beebimonitor kasutab ainult tõelist kõnefunktsiooni, nii et saate ühe nupuvajutusega kuulda teineteist segamatult laulmas, rahustamas või itsitamas.

Rahustamiseks ja lohutamiseks

Valige 15 rahustava muusikapala vahel, alates linnulaulust ja öisest loodusest kuni hällilauludeni, sealhulgas Rock-a-Bye Baby. Ja soovi korral salvestage omaenda laule. Lõppude lõpuks, mis on parem kui lapsevanema hääl?

Kaamera käsitsi pööramine beebi toa täielikuks vaatamiseks

Kaamera vaadet saab reguleerida horisontaalselt ja vertikaalselt, et näha beebi toa erinevaid vaateid.

 

Kuidas toote testimises osaleda?

  • Saada aadressile toimetus@emmedeklubi.ee e-mail, kus märgi ära oma eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, sobiv DPD pakiautomaat ja beebi vanus. Kirjuta paari sõnaga ka, miks ja kuidas soovid toodet kasutada.
  • Saadame kolmele perele toote. Pärast toote kättesaamist ja testimist ootame põhjalikku tagasisidet koos fotoga aadressile toimetus@emmedeklubi.ee ning arvustuse kirjutamist Philipsi kodulehele